Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Берці з флагом Україниі чоловічі

2 200,00 грн.

 • Розмір(довжина устілки)
 • 40 – (26 см)
 • 41 – (27 см)
 • 42 – (27.5 см)
 • 43 – (28.3 см)
 • 44 – (28.8 см)
 • 45 – (29.5 см)
Порівняти
Артикул: Модель: БРЦ-3053/1 лате Категорія:

Берці з флагом Україниі чоловічі і✔️Верх виконаний із високоякісного натурального нубука та нейлонової кордури 1000 D пиксель ММ14 ЗСУ з пропиткою PU для повного влагозахисту✔️Всередині дихаюча сітка✔️Устілка: м’яка, знімна.✔️Підошва: Цепка з протектором

Переглянути усі берці

Переглянути усі кросівки

Група у Телеграм

Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

 • Корисна інформація

  Берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  берці з флагом України чоловічі нубуккордура УкраїнаКиївЛьвівВінницяТернопільХмельницькийРівне 20222

   

  ✔️ Тактичне взуття
  ✔️Дуже зручні

  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір

  Коричневий

  Підошва поліуретан
  Сезон Весна, Осінь
  Вид взуття Берці,черевики

  Корисна інформація:

  Скільки коштує шанс урятувати життя?

  Якщо ви знаходитесь в ризикованому середовищі, ви просто очікуєте, що з вами щось може статися. Питання не в тому, чи станеться щось, а в тому, коли… Усім відома приказка про те, що підготовлений має більше шансів. І я вам скажу одну річ. Це так. Тому важливо адекватно підготуватись до кожного ризику. Ризик отримання травм у нашій роботі досить високий, тому відповіддю є добре обладнана аптека. Але скільки це коштує?

  Схожі запити:

  • Берці з флагом України Україна купити
  • Берці з флагом України Київ купити
  • Берці з флагом України Львів купити
  • Берці з флагом України Тернопіль купити
  • Берці з флагом України Хмельницький купити
  • Берці з флагом України Вінниця купити
  • Берці з флагом України Рівне купити

  Берці з флагом України Вінниця купити

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20221

   

  Перед тим, як я продовжу, нам потрібно прояснити одну річ. Ми поговоримо про так зване Trauma kit. Це пакет, який ви носите на жилеті або ремені. У ньому справді лише найменш важливе вирішення завдань з TCCC. Плюс кілька необхідних аксесуарів. Все це добре мати при собі завжди. Особиста аптечка – це трохи інше. Він може містити інше обладнання, таке як пластирі, ліки і т. д. Тобто медичне обладнання, яке не використовується для лікування станів, що безпосередньо загрожують життю. Звичайно, це можна вирішити за допомогою одного пакета. Однак особисто я вважаю, що це недоцільно і краще мати два «іфакси».

  По-друге, сама упаковка. Є з чого вибрати, різної якості та ціни. Вибір за вами. Для нагадування про певні принципи рекомендую прочитати мою стару статтю. Ціна даного пакету не входить до остаточної вартості медичного обладнання.

  Отже, давайте знову поговоримо про проблему TCCC. Офіційна абревіатура TCCC – MARCH – масивна кровотеча, дихальні шляхи, дихання, кровообіг та гіпотермія. По суті, це те саме, що і CABC. Отже, ми знаємо, що нам потрібно зосередитися на обладнанні, необхідному для лікування найпоширеніших запобіжних причин смерті в бою: масивна, небезпечна для життя кровотеча; обструкція дихальних шляхів; Пневмотораксу; кровотеча; Гіпотермія.

  Берці з флагом України Хмельницький купити

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20223

   

  Варіантів, де купити медичне обладнання, безперечно, багато. Як приклад я вибрала save4you. Він має дуже гарну та повну пропозицію перевіреного медичного обладнання, яке також досить чітко організоване за окремими категоріями. Якщо я не знайшов щось на цій сторінці, я шукав у іншому місці. Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Добре підемо.

  Масивна, небезпечна для життя кровотеча та кровотеча через травму, не пов’язану з кінцівкою
  Тут очевидний вибір. Турнікети. Насправді дві. Поєднання турнікетів CAT та SOF TT – Wide ідеально. Його не носять безпосередньо в IFAKU, але це його невід’ємна частина. CAT останнього сьомого покоління коштує 1299,-, SOFTT-W 849,-.

  Також непогано мати якийсь кровоспинний засіб, який в основному використовується для місць, які не можна задушити. Провірений і перевірений варіант, що використовується в бою, – це Z-складка QuickClot Combat Gauze. Цей гемостат коштує 1672 норвезьких крон. Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Ще один дуже добрий інструмент (якщо його можна так назвати) – марля. В ідеальній вакуумній упаковці, наприклад, компресована марлева пов’язка H&H Primed. Після розпакування у вашому розпорядженні матеріал, який дуже добре вбирає рідину. В основному він використовується для «підсушування» рани перед нанесенням кровоспинного засобу, але, звичайно, є й інші застосування. Наявність однієї пачки є обов’язковою. Це коштує 109.-. Два краще. Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Не можна забувати про перев’язувальний матеріал. Тут теж немає сенсу вигадувати щось складне, і ми одразу потягнемося до перевіреного бинту, так званого ізраїльського бинту. Ізраїльський аварійний бинт FCP02 розміром 6 дюймів можна придбати за 267,-.

  Але однієї пов’язки справді недостатньо. Тому стандартно носити двох. Один в ІФАК, інший у кишені штанів. Це може бути й ізраїльська. Тим не менш, OLAES Modular Bandage або ETD – Emergency Trauma Dressing також не є поганим вибором. Але якщо ви хочете заощадити, можна обійтися і стандартною пов’язкою AČR vz. 90 . Ви можете отримати його за 45 .

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Це обладнання має охоплювати обидві «мітки». Що стосується кровотечі, це справді самий мінімум, який можна мати при собі.

  Обструкція дихальних шляхів
  Спрощено – за методикою TCCC вирішується обструкція ДК носовим димарем. Звичайно, приємно мати довжину повітроводу, яка підходить саме вам. Або придбайте той, який можна відрегулювати по довжині. Різних повітроводів справді дуже багато. Отже, приступимо до основ. Отже, носовий повітропровід коштує 177,- . Для полегшення введення необхідно мати при собі гель. Або він у вас в упаковці з повітроводом, або ви можете купити його окремо.

  Ймовірно, ви не можете зробити набагато більше для боротьби з обструкцією дихальних шляхів, як-от CLS, і носові дихальні шляхи — це саме те, що вам потрібно. Залишіть інші хитрощі досвідченому фахівцю в галузі охорони здоров’я.

  Берці з флагом України Україна купити

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

   

  Дихання
  Одним із можливих ускладнень обстеження органів грудної клітки та дихання є пневмоторакс. Ви, напевно, знаєте, що ПНО ділиться на кілька видів. Деякі є незначною проблемою (відкриті PNO), з деякими PNO ви, ​​ймовірно, нічого не зробите (закриті). Але головний вбивця – це напружений PNO.

  Для вирішення PNO вам потрібні дві речі. Напівпроникний клапоть. Він має бути дійсно функціональним і триматися на тілі. Хорошим рішенням є SAM Chest Seal із клапаном, який коштує 849 норвезьких крон. Друге, що вам знадобиться, це декомпресійна голка. ARS 14G від NAR – надійне рішення за 545,-.

  Це вирішить твою травму грудей. Принаймні це те, що ви можете вирішити.

  Берці з флагом України Тернопіль купити

  Інше обладнання
  Вищезгадане обладнання призначене для CABC. Однак кілька дрібниць виявилися корисними і водночас не займали багато місця. Можна сказати, що носити їх із собою майже необхідно.

  Це в першу чергу термофольга (згадайте БЕРЕЗЕНЬ і останню літеру). Перевага в тому, що його можна використовувати для більшої кількості речей. Звичайно, основне застосування – запобігання переохолодженню. Але рапір можна використовувати як імпровізовану підтяжку травмованого таза, що може бути дуже проблематично. Його також можна використовувати у SERE. Непогано для однієї штуки за 30, чи не так?

  Це гарна звичка мати при собі пару хірургічних рукавичок. Не стільки на себе чи своїх друзів. Я б, напевно, не став би так багато з цим розбиратися. Але ніколи не знаєш, з ким зіткнешся. Тоді з жовтяницею або чим гірше ви будете все життя шкодувати, що заощадили 10,- . Здебільшого вони продаються упаковками по 25 чи 50 штук.

  Останнє спорядження, яке я рекомендую, це рятувальні ножиці гарної якості. Ви повинні дістатися до точки поранення, а мати справу з плащовиками з ножем – не зовсім гарна ідея. Так нормально йде. Але ножиці справді краще. Гарні (і я дійсно не маю на увазі ті, які я іноді бачу в аптечці) будуть коштувати вам 383 .

  1. Берці чоловічі Україна купити
  2. Берці чоловічіі Київ купити
  3. Берці чоловічі Вінниця купити
  4. Берці чоловічі Хмельницький купити
  5. Берці чоловічі Тернопіль купити
  6. Берці чоловічі Рівне купити
  7. Берці чоловічі 2022

  Берці з флагом України Київ купити

  Вердикт
  Там не так багато. 12 одиниць спорядження, які рекомендую мати при собі на кожному заході. Але будь обережним. Одна річ мати щось із собою. Але вміти правильно його використовувати зовсім інша справа. Більше, ніж будь-де ще, медичне обладнання, яке ви не можете використовувати належним чином, відстій. Тому необхідно не тільки мати це обладнання, але і вміти ним користуватися.

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Таким чином, якщо ми складемо ціну всіх 12 одиниць медичного обладнання, згаданих вище, ми отримаємо суму 6235,-. Чи багато це або мало для спорядження, яке може врятувати вам (або вашим товаришам) життя, вирішувати вам. Я це розумію.

  Берці з флагом України Львів купити

  • Купити берці з флагом Україниі чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Як не готувати взимку?

  Останнім часом я часто бачу це. Є подія. Здебільшого взимку. І переважно фізично вимоглива. Майже завжди є хтось, хто готує. Голова може продовжувати тиснути, але тіло здається. Буквально. Як це запобігти?

  Хоча я згадав, що здебільшого це відбувається взимку, але й у теплу погоду це не виняток. Але, можливо, це частіше зустрічається взимку? Чому? Відповідь досить складна, але причина проста.

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Це поєднання кількох факторів. Серед перших — недосвідченість солдата. Другий фактор – це саме зимова погода, за якою слідує третій фактор. Теплий одяг. Додайте до цього недостатнє зволоження, підвищену фізичну активність та стомлюваність. Ідеальний мікс, що надійно виварить вас. Він взагалі готує…

  Тут немає сенсу вдаватися до технічних подробиць. Питання набагато складніше та складніше. Нам достатньо знати, що завдяки згаданим вище факторам відбувається значне потовиділення. Таким чином, також до втрати корисних копалин. І організм просто має на це відреагувати. На жаль, розвалившись. Найсмішніше, що всі реагують на це трохи по-різному. У всіх ця межа зміщується по-різному. Якщо ви не пройдете через це, ви, мабуть, не дізнаєтесь. Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Тим не менш, це можна запобігти. Ви можете легко подолати перший фактор. Прочитайте цю статтю. Або ви навчитеся цьому у досвідченіших колег по підрозділу, які зразково піклуються про своїх молодших колег.

  Берці з флагом України Рівне купити

  А холодний і теплий одяг? Цілком логічно, що взимку ви більше одягаєтеся. Тим не менш, необхідно (якщо ви розраховуєте на велике фізичне навантаження) подумати про одне правило. Одягайтеся на нижній межі теплового комфорту. Що це означає? Просто одягнися, щоб мені було холодно, коли я вийду надвір. Але не хвилюйтеся, ви швидко зігрієтесь. По переміщенню.

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Є й варіант, який, на жаль, не завжди можна слідувати. Поступове роздягання. Досвідчений командир робить перерву приблизно за п’ять хвилин маршу. Призначений для регулювання або зняття шару одягу, що «зігріває». Ви продовжуєте одразу після цього.

  Поступове роздягання включає терморегуляцію за допомогою зимових аксесуарів. У вас є «баракуда», шапка, рукавички. Знявши деякі (або всі) із цих аксесуарів, ви зможете досить ефективно регулювати температуру. Це завжди залежить від рівня активності та рівня температури.

  Адекватне зволоження безумовно є необхідною профілактикою. Я не маю на увазі, що ви наливаєте собі літр води перед фізичним навантаженням. Це більше стосується регулярного зволоження. І звичайна вода також мало допоможе. Деякі іонні напої ідеально підходять. Важливо, щоб вони містили правильне співвідношення всіх мінералів (та інших елементів). Тим не менш, натрій і магній безумовно не повинні бути відсутніми. Також потрібно пити воду під час фізичної активності. Особливо, якщо він довший.

  Проте, може статися так, що хтось википить на вас і випаде. Як виглядає така людина? Цілком ймовірно, що його свідомість якимось чином буде торкнутися. Він буде збентежений. Швидше за все, він скаржитися на спрагу та сухість слизових оболонок. О, і це буде просочене jaxvin.

  Тому, крім профілактики, необхідно знати, як допомогти інваліду. Звичайно, добре «провітрювати» людину, про яку йдеться. Барракуда випущена, Снугпак розстебнутий… Залежить від того, у що він одягнений. Зволоження необхідне. Якщо у вас немає спеціального напою, ви можете допомогти власним розчином для екстрених випадків. Вода солона. Але будь обережним. Не перестарайтеся. Достатньо однієї чайної ложки солі на 300 мл води. І поступово пити.

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Є ще одна необхідна (і останнім часом дещо забута) профілактика. Це знову тісно пов’язане із першим чинником. Зрозуміло, що молодий солдат без досвіду не знатиме, як одягнутися, що з собою взяти, як попити… Згадайте культовий фільм «Загін» та перший «Патруль Тейлора». Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Досвідчені бійці у команді не повинні думати лише про себе. Він має озирнутися. У що одягнені молодші, як часто п’ють, у якому стані. Більш досвідчені завжди допомагають новачкам. Зрештою з’являється командир. У нього огляд на все. І він слідкує за всім.

  Я думаю, що так має бути у всьому, не лише у питанні кип’ятіння. У тісному колективі бойових розрахунків та взводів потрібна взаємна співпраця. Ніхто не може грати у своїй пісочниці. Тільки тоді ви досягнете загального результату. І це завжди виконання завдання.

  Купити берці з флагом України чоловічі нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

 • Hits: 48

  Чолов розмір

  , , , , ,

  Колір

  Матеріал

  ,

  Сезон

  ,

  Вид взуття

  ,

  Підошва

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 48

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 48

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 48

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 48

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Берці з флагом Україниі чоловічі”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X