Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Розпродаж!

Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук

2 290,00 грн.

 • Розмір (довжина устілки)
 • 40 – (26 см)
 • 41 – (27 см)
 • 42 – (27.5 см)
 • 43 – (28.3 см)
 • 44 – (28.8см)
 • 45 – (29.5 см)
Порівняти
Артикул: Бк-1107 койот-sh Категорія:

Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук✔️Дуже зручні✔️️Верх виконаний із високоякісного натурального нубука✔️Всередині дихаюча сітка ✔️Устілка: м’яка, знімна✔️Підошва: Цепка з протектором

Переглянути усі Кросівки

Переглянути усі Берці

Група у Телеграм

Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

 • Корисна інформація
  Таблиця вмісту

   

  Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 20236

  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір Хакі
  Матеріал нубук
  Підошва ТЕП
  Сезон Зима
  Вид взуття Берці,черевики

  Корисна інформація:

  Хто контролює Всесвіт, той контролює Землю
  Ведення сучасної війни абсолютно немислиме без підтримки супутників, що обертаються навколо Землі. Лише подивіться на популярну в ЗМІ реактивну установку M142 HIMARS (High Mobility Artillery Rocket System). Без десятків (сотень) супутників розвідки, зв’язку та навігації HIMARS не зможе функціонувати.

  Практично щодня ми бачимо повідомлення про оперативні удари з ракетних установок HIMARS по російських військових базах, складах боєприпасів чи пального, розташованих за десятки кілометрів від фронту. Лише чотири ракетні установки завдали десятки нищівних ударів . Як це можливо?

  Ракети M30/31 GMLRS (Guided Multiple Launch Rocket System) ракетних систем залпового вогню HIMARS використовують для свого наведення сигнал із супутників GPS (Global Positioning System). Також самі ракетниці оснащені цифровою картою та GPS, що дозволяє легко орієнтуватися на місцевості та швидко займати потрібну позицію для запуску ракет. Усі ці непомітні, але абсолютно незамінні можливості ракетоносіїв HIMARS стали можливими завдяки 31 супутнику GPS і річним експлуатаційним витратам у 750 мільйонів доларів на всю систему GPS.

  Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна купити

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 20235

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

  У HIMARS, безсумнівно, є термінали супутникового зв’язку. Незалежно від того, чи знаходяться вони безпосередньо в ракетних установках, чи, можливо, в супроводжуючій командній машині. Існує велика кількість супутників і мереж зв’язку, як комерційних, так і суто військових. Можливо, пускові установки пов’язані зі штаб-квартирою в Києві або США через супутникову мережу Starlink . А якщо ні, то точно будуть у майбутньому. Зараз на орбіті знаходиться понад 2300 активних супутників Starlink. У перспективі їх має бути понад 40 тисяч.

  Starlink забезпечує високу швидкість передачі даних з будь-якої точки планети Земля. Завдяки «вертикальному» зв’язку трансляцію дуже важко перехопити, націлити чи заглушити.

  Кілька днів тому Starlink було схвалено для використання на транспортних засобах у повітрі, на морі чи на землі. Starlink на військових літаках, кораблях чи танках – лише питання часу.

  І, нарешті, група розвідувальних супутників США та союзників для отримання зображень, радарів, сигналів та електронної розвідки фактично постійно моніторить зони інтересів в Україні, шукаючи відповідні цілі для пускових установок HIMARS. Ця інформація передається до центрів у Сполучених Штатах, де системи штучного інтелекту шукають цікаві «шаблони» (наприклад, підозрілі рухи людей, транспортних засобів, підозрілі сигнали та трансляції) у великій кількості зображень і записів і представляють їх людям-операторам для оцінка. Потім уточнена інформація надсилається через супутник до Києва, а потім знову через супутник на ракетні установки.

  Схожі запити:

  • Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна купити
  • Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Київ купити
  • Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Львів купити
  • Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Вінниця купити
  • Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Одеса купити
  • Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Харьків купити
  • Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук купити

  Простіше кажучи, в умовах вогнової переваги Росії українська армія може протистояти завдяки топовій американській системі командування і управління C4ISTAR (Command, Control, Communication, Computer, Intelligence, Surveillance, Target Acquisition, Reconnaissance), яка, в свою чергу, повністю залежить від супутників. Якість C4ISTAR забезпечує перевагу в можливості швидкого і точного отримання інформації, необхідної для ведення бойових дій, дозволяє приймати грамотні рішення в режимі реального часу і дозволяє виконувати завдання ефективно і з мінімальною кількістю боєприпасів.

  Саме завдяки неперевершеному C4ISTAR Сполучені Штати можуть утримувати чисельно невеликі збройні сили і все ще мати статус найбільшої військової держави світу. Ось чому Росія і Китай розробляють протисупутникову зброю, щоб у разі необхідності деградувати американський «Космічний C4ISTAR». І тому американці йдуть далі в космос, на Місяць і Марс. Для переведення вразливих військових систем і засобів із Землі та навколо неї в безпечне місце.

  Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Київ купити

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 20232

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

  Наприклад, уявіть військовий штаб США на Місяці. Про військове та комерційне використання Місяця можна написати багато спекулятивних рядків. Але давайте спробуємо цей (на думку автора) романний погляд. На військове управління покладається завдання планування бойових дій Збройних Сил. Поки є командування, існує опір противнику. Якщо команда вмирає, опір припиняється або розпадається.

  Одним із головних нинішніх російських козирів є загроза ядерної війни та винищення людства. Ми постійно це чуємо з Москви. «Ви нас не послухаєте? Ось як ми знищуємо людство!»

  Але якщо на Місяці та Марсі є американські чи західні самодостатні колонії, і, звісно, ​​також військові бази та штаби, це підірве довіру до російської апокаліптичної загрози. Тому що навіть після ядерного апокаліпсису західна цивілізація діятиме та плануватиме створення колоній на Місяці та Марсі. І російської не буде. Це може бути вагомим аргументом проти будь-якої російської ядерної загрози. Насправді, створення колоній на Місяці та Марсі, очевидно, є єдиним способом нейтралізувати ядерний страх Росії.

  Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Львів купити

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 20231

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

  Завдяки космічному кораблю SpaceX Starship і його здатності доставити на Місяць від 100 до 200 тонн вантажу це вже не наукова фантастика, а частина американського стратегічного планування. Тому, на думку автора цієї статті, Starship є знаряддям наступної промислової революції, яка відобразиться (як завжди в минулому) у різкому зростанні військових можливостей творця промислової революції.

  Назад на Землю.

  Лише завдяки союзницькому (або американському) C4ISTAR Україна протистоїть Росії, яка, за словами ізраїльського експерта з питань безпеки українського походження Ігала Левіна, має «достатньо боєприпасів, щоб вести тисячолітню війну» .Радянський Союз готувався до війни. Апокаліпсис протягом десятиліть і виробив десятки мільйонів артилерійських снарядів різного калібру, які розкидані по складах по всій Росії.

  У Чехії називають можливість закупівлі систем залпового вогню HIMARS. Але без американських «космічних C4ISTAR» ці ракетниці нам не знадобляться. Навіть безпілотники не замінять розвідувальних супутників, які вдень і вночі, за будь-якої погоди, обшукують мільйони квадратних кілометрів земної поверхні в пошуках підозрілих об’єктів і сцен.

  1. Тактичні кросівки Україна купити
  2. Тактичні кросівки Київ купити
  3. Тактичні кросівки Вінниця купити
  4. Тактичні кросівки Хмельницький купити
  5. Тактичні кросівки Тернопіль купити
  6. Тактичні кросівки Рівне купити
  7. Тактичні кросівки 2023

  Для успішної конфронтації з будь-яким супротивником абсолютно необхідно зміцнити здатність альянсу (як і нашої країни) здійснювати зв’язок із космосу, дослідження земної поверхні та повітряного простору в реальному часі, а також забезпечувати позиціонування, навігацію та точність хронометраж PNT (положення, навігація та час) за будь-яких умов.

  Якщо Чехія, а ширше всі країни Центральної та Східної Європи, хочуть бути незалежною від усіх «геополітичних тектонічних зсувів», вона повинна мати власні космічні можливості. Адже Італія, Німеччина, Велика Британія, Нідерланди мають свої військові сателіти. Вони чомусь покладаються не тільки на американського союзника.

  Водночас у Чехії працює кілька дуже амбітних проектів наукового, комерційного та військового призначення. Зрозуміло, що досвід, отриманий у цих проектах, можна використати в рамках створення інших чеських військових і комерційних космічних можливостей. Навколо Землі і Місяця. І завдяки SpaceX це насправді не коштуватиме мільярдів крон…

  Чеська місія SLAVIA (Space Laboratory for Advanced Variable Instruments and Applications) пропонує створити два 20-кілограмові супутники, які використовуватимуть гіперспектральні камери, мас-спектрометри та радіоантени для дослідження фрагментів астероїда, або міжпланетна речовина, що потрапляє в атмосферу Землі. Місія має як науковий, так і комерційний потенціал – розроблені камери, спектрометри та сама супутникова платформа будуть використовуватися для інших космічних місій. Очікуваний запуск – 2027 рік.

  Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Вінниця купити

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

  LVICE2 (Lunar VIcinity Complex Environmental Explorer) — потенційний невеликий супутник, що рухається різними орбітами навколо Місяця. Це має бути так званий 12U CubeSat, який є супутником, що складається з 12 стандартизованих десятисантиметрових кубів CubeSat. Місія буде зосереджена на вивченні навколишнього середовища Місяця (випромінювання, плазма, частинки пилу) і отриманні ноу-хау та досвіду для більш складних місій на Місяць.

  Вид взуття
  Ботинки
  Матеріал підкладки
  Текстиль
  Матеріал верху
  Шкіряні
  Країна виробник
  Україна
  Застібка
  Шнурівка
  Сезон
  Весна/осень
  Цвет
  пісочні
  Матеріал підошви
  ТЕП
  Стиль
  Повсякденний
  Модель
  Yuves 122
  Вид устілки
  Текстильна
  Артикул
  Yu 122 пісок
  Виробник
  Yuves
  Категорія взуття
  Чоловічі

  Третій проект — місія космічного ультрафіолетового телескопа QUVIK (Quick Ultra-Violet Kilonovae Surveyor). Телескоп спостерігатиме за зіткненнями нейтронних зірок, чорними дірами, атмосферами екзопланет, надновими або зоряними скупченнями. Запуск планується на 2026-2027 роки.

  Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Одеса купити

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

  Початок дуже амбітної місячної місії LUGO (Lunar Geology Orbiter) заплановано на 2030 рік. У місії беруть участь експерти зі Словаччини, Польщі, Угорщини, Болгарії та країн Балтії. Зонд скануватиме поверхню та підповерхню Місяця. Потім із зонда вивільняється невеликий модуль із датчиками, який потрапляє на поверхню Місяця.

  Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Харьків купити

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

  Удар і отриманий кратер будуть досліджені інструментами зонда, щоб дізнатися більше про вік і структуру місячної поверхні. Зонд має великий комерційний потенціал – дані вимірювань можна продавати третім особам. І, звичайно, це відкриває шлях для більш складних місій на Місяць.

  Тактичні кросівки

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

  Найдосконалішим проектом є чеський супутник-розвідник Golem . Зараз технологічний демонстратор VZLUSAT-2 обертається навколо Землі, який в основному перевіряє точну просторову орієнтацію зонда, а отже, здатність точно наводити електрооптичні пристрої на певне місце на поверхні Землі. Зараз підрядник виготовляє прототип супутника Golem X, який має стати прототипом усієї плеяди майбутніх чеських супутників-розвідників.

  Купити воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук Україна,Київ,Львів,Харьків,Одеса,Вінниця 2023

 • Hits: 12

  Чолов розмір

  , , , , ,

  Колір

  ,

  Матеріал

  ,

  Сезон

  ,

  Вид взуття

  Підошва

  Підкладка

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 12

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 12

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 12

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 12

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Воєнні кросівки чоловічі з гербом койот нубук”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X