Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі

1 670,00 грн.

 • Розмір(довжина стельки)
 • 40-(26 см)
 • 41-(27 см)
 • 42-(27,7 см)
 • 43-(28,5см)
 • 44-(29 см)
 • 45-(29,8 см)
Порівняти

Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі ❄️❄️ Чоловічі зимові шкіряні черевики.❄️❄️Матеріал верху ― натуральна шкіра✔️Підкладка- хутро✔️️Матеріал підошви ― термополіуретан

Переглянути усі берці

Переглянути усі кросівки

Група у Телеграм

Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

 • Корисна інформація

  Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір Чорні
  Матеріал Шкіра
  Підошва ТЕП
  Сезон Зима
  Вид взуття Берці,черевики

  Корисна інформація:

  Massive Bleeding Pack BL Kit

  Катастрофічне кровотеча. Згідно з останніми даними, близько 90% солдатів без необхідності помирають від масивної, небезпечної для життя кровотечі. На жаль, деякі травми несумісні із життям, із цим доводиться змиритися. Але деякі смерті можна запобігти і тут ми повинні зробити все, що в наших силах, щоб врятувати. Отже, якщо ми знаємо, що переважаючою проблемою є масивна кровотеча, добре підготуватися до цього.

  Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Україна купити

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-20234

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Абсолютною основою, звичайно, є правильна і достатня підготовка. Методика TCCC (Tactical Combat Casualty Carre – тактична допомога пораненим у бою) щодо зрозуміла і вже добре викладається у нашому регіоні. Отже, ось перший крок, який нам потрібно зробити – пройти курс, де ми повинні навчитися найголовнішого під керівництвом досвідчених інструкторів – як урятувати життя у тих випадках, коли це можливо.

  Наступним кроком буде правильне медичне обладнання для цього. Звичайно, це залежить від ситуації, в якій ви перебуваєте. У солдата на завданні є різне медичне обладнання, якесь є у вас в машині, а якесь буде вдома (просто для розваги – скільки ресурсів у вас є в домашній аптеці для створення масивного, небезпечного для життя крововиливи…?! І в той же час у вас є кілька гострих кухонних ножів, правда…?!).

  Схожі запити:

  • Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Україна купити
  • Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Київ купити
  • Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Львів купити
  • Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Вінниця купити
  • Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Хмельницький купити
  • Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Вінниця купити
  • Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Рівне купити

  Забудьте уроки зі школи зараз. Артеріальна кровотеча світла, фонтануюча, венозна кровотеча темна, проточна. Йдеться про ситуацію, коли йдеться про масивну кровотечу, яка зазвичай буває як венозною, так і артеріальною (вени та артерії проходять відносно близько одна до одної і при серйозній травмі ушкоджуються обидві ці судини). Кров ллється з рани, і у вас є секунди, щоб посилити кровотечу. Тому спорудження цього прокачування має бути і швидким, і ефективним, і надійним.

  Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Київ купити

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-20231

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Тому необхідно мати функціональний джгут із медичного обладнання. Ви можете отримати дійсно якісні турнікети, якими переважно користуються солдати. І, до речі, одного дійсно недостатньо… Підійдуть і кровоспинні матеріали – порошки (гранули) або марлі, що містять порошок, який при контакті з рідиною (кров’ю) утворює твердий потік, що зупиняє кровотечу. Зрештою, добре мати пов’язку. Якщо його можна пристосувати до пов’язки, що давить, це безумовно краще.

  Ну, а тепер про те, де все це зберігати. Тут також є багато варіантів, які залежать від вашої активності та ваших уподобань. Але оскільки наш огляд орієнтований на військову арену, то мова, звичайно ж, піде про особисту аптеку – ІФАК (Індивідуальну Аптечку). Власне у випадку з цим оглядом про BL Kit (Bleeder kit) від FENIX Protector.

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Фенікс Протектор
  Що назва цієї компанії вам ні про що не каже? А як щодо армій ALP? Так краще, чи не так? FENIX Protector – компанія, що входить до складу армії ALP. Останнім часом непосвяченому може здатися, що армія АЛП (дуже добре знайома чеським солдатам та військовим ентузіастам із 1995 року) заснула, і нічого нового від неї чекати не доводиться. Але вірне й протилежне. Компанія у співпраці з професіоналами в різних галузях інтенсивно розробляє нове тактичне екіпірування, яке поступово починає випускати. Комплект BL – це саме така перша ластівка.

  Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Львів купити

  Набір для прокачування замість особистої аптеки
  Філософія комплекту BL зрозуміла. Мати під рукою засоби для зупинки масивної кровотечі. Тобто медичне обладнання для того, що зараз найбільше загрожує життю солдатів в операціях. Крім того, мати можливість варіативності кріплення до спорядження і, звичайно, легкий доступ до обладнання всередині комплекту.

  Коли я вперше побачив комплект BL, я подумав, що в чомусь такому маленькому багато не буде. На перший погляд комплект BL не більший за сумку для журналів. Він також займає таку ж кількість полів у прив’язці, тож два. Конкретні цифри – ширина близько 9 див і висота менше 20 див. Глибина, тобто. відстань від палітурки, близько 9 см. Розміри дійсно мінімалістичні (тобто для особистої аптеки).

  Другий погляд виявить ще один важливий факт, якому має відповідати кожна особиста аптечка – корпус зі спорядженням можна відокремити від платформи, яка залишається прикріпленою до жилета чи ременя. Це дуже корисна функція. Платформа кріпиться до кріплення за допомогою двох лямок, що закінчуються типовим рішенням ALP – парою пряжок. Все це гарантує дійсно міцне з’єднання з жилетом/поясом.

  1. черевики nike Україна купити
  2. черевики nike Київ купити
  3. черевики nike Вінниця купити
  4. черевики nike Хмельницький купити
  5. черевики nike Тернопіль купити
  6. черевики nike Рівне купити
  7. черевики nike 2022

  Перш ніж ви навіть подивіться на пакет, ви реєструєте дві речі на платформі. Під кришкою є гумка із хірургічними рукавичками. По-друге, рятувальні ножиці, які заховані за ремінцем на липучці платформи. Ножиці та рукавички, які стануть у нагоді ще до того, як ви почнете саме лікування, вам відразу ж доступні. Розумна.

  Отже, настав час заглянути в середину комплекту BL. Пакет відкривається застібкою-блискавкою. У нас тут два гонщики, обидва з парашутом. Блискавка майже по всьому тілу тільки в нижній частині близько трьох сантиметрів матеріалу, що з’єднує дві половинки разом. Завдяки такому рішенню не проблема повністю відкрити всю упаковку і таким чином отримати доступ до обладнання, що знаходиться всередині.

  Після розтину упаковка розпадається на дві половинки. Перший містить дві сітчасті кишені (кожний займає половину висоти пакета), другий – велика сітчаста кишеня на двох гумках. У верхній частині цієї половинки є ще одна гумка. Це внутрішнє компонування призначене для чітко визначеного медичного обладнання, про яке ми розповімо пізніше. Однак це не означає, що ви не можете поставити туди щось на свій розсуд.

  Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Вінниця купити

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Досвід використання
  Комплект BL (BLk) можна легко прикріпити кількома способами. Найбільш типовим буде кріплення до обв’язки за допомогою лямок, що застібаються. BLk не сильно заважатиме вам своїми розмірами. Саме кріплення працює без проблем та працює на всіх типах кріплень, які ми використовуємо. У нижній частині платформи немає одного поля для повного кріплення. Нічого серйозного і, за нашою інформацією, посилання треба додати.

  Інший спосіб – розмістити корпус самої аптечки прямо на поясі. Це можна зробити як горизонтально, так і вертикально. Можна використовувати ремені шириною до 5 см. При використанні цього методу ви, звичайно ж, втрачаєте можливість швидкого поділу та зручного поводження з упаковкою. У будь-якому випадку це ще один спосіб використання BLk і комусь цей спосіб кріплення може виявитися корисним. До речі, рятувальні ножиці, навіть пристебнуті до ременя, можна вставити в BLk і завжди будуть під рукою.

  Вид взуття
  Ботинки
  Матеріал підкладки
  Текстиль
  Матеріал верху
  Шкіряні
  Країна виробник
  Україна
  Застібка
  Шнурівка
  Сезон
  Весна/осень
  Цвет
  пісочні
  Матеріал підошви
  ТЕП
  Стиль
  Повсякденний
  Модель
  Yuves 122
  Вид устілки
  Текстильна
  Артикул
  Yu 122 пісок
  Виробник
  Yuves
  Категорія взуття
  Чоловічі

  Однією з великих переваг BLk є можливість відокремити упаковку з обладнанням від платформи, що несе. Це має низку незаперечних переваг. Якщо я ношу ІФАК на жилеті або ремені в малодоступних місцях (а це в більшості випадків, тому що у мене бойове екіпірування в тих доступних місцях), то у разі фіксованого ІФАК я втрачаю слід обладнання і не має до нього доступу.

  Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Хмельницький купити

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Втім, якщо я можу відірвати ІФАК, все буквально перед очима. Ще однією перевагою є те, що я можу швидко перерозподілити медичне обладнання загалом, якщо це необхідно. Я просто кидаю його туди, куди мені потрібне. У реальних ситуаціях цей варіант справді є перевагою.

  BLk кріпиться до опорної платформи за допомогою панелі на липучці, а також фіксується у правильному положенні та фіксується пластиковим шипом. Потім вся упаковка закривається кришкою та скріплюється класичним тризубцем. Таким чином, ризик мимовільного вивільнення зведений до мінімуму, і протягом усього часу ми не мали падіння корпусу BLk.

  Хоча у BLk немає великої ручки чи вуха, завдяки своїм розмірам його легко взяти та від’єднати від платформи. Завдяки відсутності вуха нічого ніде не чіпляється. Гірше із швидким повторним прикріпленням. Використовувати оправку швидше за все не вийде (знову ж таки залежить від розташування БЛк), тому “приклеюєте” пакет до сушарки, накриваєте кришкою і клацаєте тризубом. Після невеликої практики, це можливо. Але було б також корисно мати можливість розмістити сам пакет на пряжці.

  Відкриття без зусиль завдяки двом слайдерам. Однак, при його відкритті дуже часто стикаєшся з однією незручністю. Хірургічні рукавички, поміщені всередину, застрягнуті в блискавці і можуть розірватись, що не є ідеальною ситуацією. Трохи допоможе найкраща упаковка рукавичок. Проте є місце для невеликого оновлення.

  Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Тернопіль купити

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Після того, як ви повністю відкрили BLk, ніщо не заважає вам маніпулювати вмістом. Розташування медичного обладнання логічне та зрозуміле. Оскільки загальний дизайн дійсно мінімальний, вміст також досить компактний усередині. Згинання боковин або різне “ламання” всього пакета дуже допоможе при знятті обладнання. До БЛк потрібно трохи звикнути і відсвердлити маніпуляції.

  Устаткування медичне в комплекті BL
  Як вже було сказано, ви можете обладнати BLk на свій смак. Але правильніше залишити це на розсуд виробника та використовувати комплект BL у тому вигляді, в якому він був розроблений. У цій галузі FENIX Protector співпрацює з інтернет-магазином медичного обладнання Rescue4you. Тут ви знайдете саме те, яким має бути BLk. І, звичайно, не тільки це.

  То де ж те, що належить BLk? У менших кишенях у вас є марля QuitClot та компресійна марля H&H. На другій половині у вас у великій кишені ізраїльська пов’язка, що давить, і джгут спецназу в двох великих гумках. У вас є ще одна пара хірургічних рукавичок на останній маленькій резинці.

  Найк зимові (Nike) черевики чоловічі Рівне купити

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

  Не більше не менше. На наш погляд, достатнє, а особливо якісне та перевірене у боях медичне обладнання ідеально підходить для зупинки масивних кровотеч, що загрожують життю. Але це не завжди просто кровотеча. Іноді необхідно лікувати інші небезпечні життя стану, переважно відкриття дихальних шляхів і усунення напруженого ПНО.

  Тому ми хотіли перевірити, чи можна використовувати комплект BL як повноцінний IFAK. Чи може бути щось більше, ніж просто обладнання для зупинки кровотечі? Нас цікавило тільки основне медичне обладнання для роботи з дихальними шляхами та диханням відповідно до TCCC. Зокрема, ми хотіли додати носовий повітропровід, голку для декомпресії та деякі нагрудники до комплекту BL.

  І ми могли б помістити туди все, що завгодно, без того, щоб BLk став надто громіздким. Пружини досить великі, щоб вмістити це обладнання. Ясність також особливо не постраждала. Ми помістили декомпресійну голку та повітропровід з боків, а грудну клітку під джгутом спецназу. Так що так, комплект BL від FENIX Protector можна використовувати як повноцінну особисту аптеку.

  черевики nike

  Аптечка BL – це вузькоспеціалізована аптечка для зупинки масивної кровотечі. Але якщо вам це потрібно, ви також можете отримати додаткове медичне обладнання. Ціна без обладнання в даний час складає 1231 крон. Ідеальний розмір для носіння на жилеті та можливість його поділу роблять комплект BL одним із предметів спорядження, які ми хочемо продовжувати використовувати. Ми не виявили серйозних недоліків, можливо, було б корисно тільки пристосувати гумку до внутрішньої частини рукавичок. Комплект BL дійсно добре продуманий, і після довгого часу це частина обладнання, яку ми можемо порекомендувати і використання якої може врятувати вам (або вашим друзям) життя.

   

  Вердикт

   

  Плюси

  +

  Розмір

  +

  Можливість відокремлення від опорної платформи

  +

  Загальна продуманість

  Мінуси

  Внутрішня гумка для рукавичок

  Купити Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022-2023

 • Hits: 35

  Чолов розмір

  , , , , ,

  Колір

  Матеріал

  Сезон

  Вид взуття

  ,

  Підошва

  Підкладка

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 35

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 35

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 35

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 35

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Найк зимові (Nike) черевики чоловічі шкіряні чорні на хутрі”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X