Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Чоловічі берці з тризубом

2 100,00 грн.

 • Розмір(довжина устілки)
 • 40 – (26 см)
 • 41 – (27 см)
 • 42 – (27.5 см)
 • 43 – (28.3 см)
 • 44 – (28.8 см)
 • 45 – (29.5 см)
Порівняти
Артикул: Тактичне взуття 1250/1 кордура латте Категорія:

Чоловічі берці з тризубом ✔️Чоловічі берці з тризубом купити Україна✔️Верх виконаний із високоякісного натурального нубука та нейлонової кордури 1000 D пиксель ММ14 ЗСУ з пропиткою PU для повного влагозахисту✔️Всередині дихаюча сітка✔️Устілка: м’яка, знімна.✔️Підошва: Цепка з протектором

Переглянути усі берці

Переглянути усі кросівки

Група у Телеграм

Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

 • Корисна інформація

  Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

   

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  ✔️ Тактичне взуття
  ✔️Дуже зручні

  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір

  Бежевий

  Підошва поліуретан
  Сезон Весна, Осінь
  Вид взуття Берці,черевики

  Корисна інформація:

  Чи знаєте ви, який розмір ІФАК вам ідеально підходить?

  Аптечка – невід’ємна частина стандартного спорядження солдата у бою. Ми вже прийняли назву IFAK (індивідуальна аптечка), тому немає причин не використовувати це позначення. Все одно це те саме обладнання. Якийсь пакет, де перевозиться медичне обладнання. Але як вибрати розмір власної особистої аптеки? І за якими критеріями? Я намагатимусь відповісти на нього в цій статті.

  Схожі запити:

  • Чоловічі берці з тризубом Україна купити
  • Чоловічі берці з тризубом Київ купити
  • Чоловічі берці з тризубом Львів купити
  • Чоловічі берці з тризубом Тернопіль купити
  • Чоловічі берці з тризубом Хмельницький купити
  • Чоловічі берці з тризубом Вінниця купити
  • Чоловічі берці з тризубом Рівне купити

  Чоловічі берці з тризубом Україна купити

   

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20223

  Вже з назви випливає, що це особиста аптечка. Тому він включає тільки найнеобхідніші речі для порятунку вашого життя. Ми не говоритимемо тут про аптеку для CLS (Combat Life Saver), в якій також має бути обладнання для надання першої допомоги іншим членам команди, що також відображається на загальних розмірах аптеки.

  Для кого призначено IFAK і що він включає? Це два основні факти, які ми маємо усвідомити. Від цього залежить остаточний розмір особистої аптечки.

  Якщо ви знайомі з TCCC (Tactical Combat Emergency Care), то ви знаєте, що зупинка масивної, небезпечної для життя кровотечі є одним із найважливіших принципів. Для цього серед солдатів використовується джгут. Але він не належить ІФАК. Про те, як носити джгут, ви можете прочитати у статті «Куди з ним поводитися».

  То що ж поставити в ІФАК? Давайте знову подивимося на TCCC. Відповідно до цієї методології ми діємо відповідно до пріоритету CABC: зупинити масивну кровотечу, відкрити дихальні шляхи, лікувати травму грудної клітки, лікувати інші кровотечі. Знаючи це, ми можемо досить легко визначити, яке обладнання використовувати.

  Чоловічі берці з тризубом Київ купити

   

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20221

  C (Катастрофічне кровотеча) вирішується за допомогою джгута, це не вплине на загальний розмір ІФАК.

  A (Airway) – обструкція дихальних шляхів. Тут цілком зрозуміло. Носові дихальні шляхи. Тобто гумова трубка, яка не займає надто багато місця. Ідеально підходить для носіння у поєднанні з гелем, що полегшує введення, і поставляється в невеликих упаковках.

  Б (Дихання) – дихання. Тут необхідно вирішити проблеми з диханням, в основному напружений ПНВ (пневмоторакс). В даний час цю проблему вирішують за допомогою непроникного нагрудного покриття (наприклад, ущільнювача нагрудного HALO ) і декомпресійної голки . Більше немає сенсу мати із цим справу. Отже, ми маємо ще дві одиниці медичного обладнання, які нам потрібно доставити до ІФАКу.

  C (Circulation) – лікування інших кровотеч. Тут у гру вступає перев’язувальний матеріал, або кровоспинні засоби. Напевно найвідомішим перев’язувальним матеріалом на сьогоднішній день є так званий ізраїльський бинт. Випускається у кількох розмірах, для особистого користування достатньо 6 дюймів. Звичайно, можна використовувати і іншу високоякісну пов’язку, що давить.

  Чоловічі берці з тризубом Львів купити

  Чоловічі берці з тризубом нубуккордура УкраїнаКиївЛьвівВінницяТернопільХмельницькийРівне 20222

  Як дуже хороший підтримуючий матеріал також корисно намотувати, наприклад, компресійну марлю H&H, яка дуже добре вбирає рідини і використовується саме в поєднанні з «Ізраїльською» при накладанні пов’язки, що давить.

  А гемостатичний матеріал? Наприклад, зарекомендувала себе QuikClot Gauze. При виборі кровоспинного засобу краще використовувати марлю, що містить кровоспинний засіб, а не сам порошок.

  Як бачите, найбільше місця займає стопор кровотечі. У нас є ще три більш громіздкі предмети, які використовуються саме для зупинки кровотечі. Цього не достатньо? Якщо додати до цього два джгути та ще один бинт, який має бути в кишені штанів, то думаю, що це необхідно, але достатній мінімум.

  Ми вирішили CABC. Що ще добре мати в IFAK? Однозначно Морфін. Це знеболювальне займає незамінне місце у ІФАК (особливо при реальному застосуванні).

  1. Чоловічі берці Україна купити
  2. Чоловічі берці Київ купити
  3. Чоловічі берці Вінниця купити
  4. Чоловічі берці Хмельницький купити
  5. Чоловічі берці Тернопіль купити
  6. Чоловічі берці Рівне купити
  7. Чоловічі берці 2022

  Чоловічі берці з тризубом Вінниця купити

  Це все? Я особисто так гадаю. Хоча це абсолютний мінімум, він ефективно допоможе перших стадіях TCCC. Звичайною практикою є наявність пластиру при легких травмах, можливо, «таблетки» (на власний розсуд кожного бійця), а все інше вже в рюкзаку.

  Але перш ніж ми перейдемо до визначення правильного розміру IFAK є ще один принцип, про який часто забувають. Щоб ІФАК можна було правильно використовувати, він повинен мати одну важливу особливість. Він повинен легко і швидко відокремлюватись від жилета або пояса (так звана система Rip-Off).

  Неважливо, чи це зроблено з платформою на липучці або з системою «кишеня в кишені», це абсолютно важливо, і використання IFAK, яке не можна відокремити від жилета, є справді великою авантюрою.

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  То який розмір вибрати в результаті? Якщо ви зараз чекаєте, що я скажу вам, що ідеальний розмір, наприклад, 15х8х7 см, то я вас, мабуть, розчарую. Хоча цього розміру достатньо всього необхідного, він може бути ідеальним всім.

  Отже, як мені вибрати правильний розмір для мене? Просто. Вам потрібно отримати все потрібне медичне обладнання там. Визначте, що вам абсолютно необхідно, та оберіть відповідний розмір IFAK.

  Але будь обережним. Досить легко дійти до стадії, коли ви думаєте, що вам потрібно все, і в кінцевому підсумку використовуєте його як рюкзак IFAK 20L … Тягати з собою барахло – марна трата місця, незалежно від того факту, що ваша вага, що переноситься, також збільшується.

  Отже, подивіться ще раз на те, що вам потрібно на кожному етапі TCCC, і зробіть відповідний вибір. Також важливо вміти правильно все використовувати. У вас у IFAK є щось, чим ви не уявляєте, як користуватися? Не зовсім?! Тому що, якщо ви це зробите, це все одно, що якби у вас його там не було.

  Чоловічі берці з тризубом Хмельницький купити

  • Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Як бачите, розмір IFAK залежить від обладнання, що використовується (що, звичайно ж, не є відкриттям, яке вразить світ). Але я досі стикаюся з тим, як солдати тягають величезні ранці, в яких вони або марні (але мати сексі…), або несуть їх напівпорожніми.

  Наявність медичного обладнання найвищої якості для негайного порятунку життя, знання того, як правильно його використати, а потім носити його з собою. Прості засади. Беріть із собою лише те, що вам справді потрібно.

  Тому що чим більше IFAK, тим частіше ви зніматимете його з жилета. На бойовому жилеті місця немає. Але потім може статися так, що в критичний момент ви виявите, що ІФАК валяється у вашій шафі.

  Але IFAK безперечно належить тактичному жилету (або бойовому ременю). Правильно підібраний розмір IFAK допоможе вам носити його насправді. Тільки тоді у вас буде з собою те, що вам потрібно, і ви зможете ефективно використати це у критичний момент. Щоб врятувати своє життя чи життя вашого друга.

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Я перезаряджаюсь! Покриття!

  Коли солдат іде у бій, у нього справді багато спорядження. Потім вони носять різні важливі та менш важливі речі на поясі, жилеті чи рюкзаку. Рівень екіпірування та озброєння багато в чому залежить від особистого досвіду кожного солдата та характеру завдання. Однак є кілька речей, без яких просто неможливо обійтись, і які є невід’ємною частиною життя солдата. Його особиста зброя та…

  Чоловічі берці з тризубом Тернопіль купити

  «…боєприпаси, чувак. Беріть більше патронів», як каже один рейнджер у теперішньому культовому фільмі «Падіння Чорного яструба». Так, солдатів без рушниці і боєприпасів просто не солдатів. Боєприпаси у зброю заряджаєш за допомогою магазинів. А магазини носиш у сумці. Але яка сумка? І яка краще?

  Я б спростив базовий поділ сумок на три категорії. Закриті, відкриті та самоблокуються. Те, що кожну з цих категорій можна розділити по-різному, зараз не має значення. Також залишимо осторонь той факт, що мішки виробляються на платформах після кількох мішків або багатошарових мішків.

  Важливо, що вам потрібно прикріпити сумки до ременя чи жилета. Вас повинен цікавити спосіб та надійність його кріплення до вашого обладнання. Більшість підсумків у наші дні сумісні з MOLLE, і комбінувати різних виробників не є великою проблемою. Але спробуйте перед покупкою.

  Так що ж абсолютно потрібно для кожної сумки? Дві властивості. Швидкість вилучення та захист від втрати магазину. Але ці два факти дещо виключають один одного. Або в мене є чудово захищений журнал, але щоб дістатися до нього, потрібен час. Або я можу дуже швидко перезарядитись, але я все одно ризикую втратити магазин. Дилема, яку ми сподіваємось вирішити наприкінці статті.

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Закрита сумка – це олдскульний тип сумки, який, здається, відходить на другий план порівняно з усіма можливими сучасними концепціями сумок. Дещо несправедливо, тому що ця сумка забезпечує як ідеальний захист від втрати, так і від забруднення магазину.

  Швидкість зняття теж непогана, а найголовніше те, як закривається пакет. Прес, сушарка, пружинний замок та інші системи впливають на кінцеву якість закритого пакета. Виконання закриття є ключовим для цього сумки. Решта залежить від нього.

  Ви можете розпізнати відкритий картер виставленим магазином. Магазин зазвичай всувається до нього або на ½, або на ¾. Магазин закріплений у переважній більшості випадків гумовою стрічкою, яка проходить по верхній частині магазину і таким чином достатньо фіксує його.

  Чоловічі берці з тризубом Рівне купити

  Для отримання магазину досить швидким рухом зняти гумку, витягнути магазин і перезарядити. Ризик втрати мінімальний, якщо гумка правильно натягнута. Але гірше, коли лежиш чи повзеш. Там ризик втрати трохи більший, і насамперед у вашу сумку можуть потрапити різні нечистоти. До речі, тягати магазин у цьому чохлі вгору зовсім недобре.

  Кобура, що самозамикається, є відносно новий спосіб зберігання магазину, і прийшов він до солдатів швидше зі спортивної стрілянини IPSC. Той факт, що відкритий магазин фіксується в сумці тільки тиском сумки, і вам не потрібно нічого відкривати або знімати, щоб витягти його, визначає цю сумку для неперевершеної швидкості перезаряджання.

  Проблема, звісно, ​​із захистом сховища від втрати. Якщо ви просто стоїте на стрільбищі, проблем не виникає. Однак із різними собачими фігурами, які ви робите під час тактичної операції, втрати магазину досить великі. Багато залежить від якості та розташування сумки.

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Так що, чорт забирай, взяти? Як було сказано на початку, йдеться завжди про компроміс. Швидкість проти. Безпека. На остаточний вибір вашої сумки, швидше за все, вплине відповідь на два питання: Який характер моєї роботи? Яку військову операцію я проводитиму? Загалом там, де вам доводиться багато повзати, ховатися і мало стріляти, більше підходять закриті підсумки. Для швидких операцій CQB підсумки, що самоблокуються, здаються ідеальними. Відкриті сумки є гарними для більшості заходів.

  Поєднання різних типів сумок, безперечно, хороша ідея. Мати закриті кишені спереду жилета та самозамок збоку – не зовсім дурна ідея. Так само має сенс поєднання закритих підсумків на жилеті та відкритих підсумків на бойовому поясі. Тож вирішувати вам.

  Але який би тип ви не обрали, не забувайте про одне. Сумка, як і весь ваш спорядження, призначена служити вам і допомагати вам. Тому купуйте його з обережністю та трохи подумайте про його розміщення. Навіть сама перезарядка має бути добре відпрацьована. Коли справи підуть погано, не буде часу ні про що думати. Ви стрілятимете тільки для перезарядки. А швидкість заряджання може врятувати вам життя. Хороша сума зіграє у цьому свою роль.

  Купити Чоловічі берці з тризубом нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

 • Hits: 16

  Чолов розмір

  , , , , ,

  Колір

  ,

  Матеріал

  ,

  Сезон

  ,

  Вид взуття

  ,

  Підошва

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 16

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 16

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 16

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 16

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Чоловічі берці з тризубом”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X