Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Чорні берці демісезонні військові

2 320,00 грн.

Розмір:

 • 40 р – 26,7 см
 • 41 р – 27,4 см
 • 42 р – 28,3 см
 • 43 р – 28,7 см
 • 44 р – 29,4 см
 • 45 р – 30,1 см
 • 46 р – 30,8 см
Порівняти
Артикул: ЯВШ 8090 Категорія:

Чорні берці демісезонні військові➤берці тактичні військові ЗСУ (ЗСУ) відмінний варіант як міських умов, так тактичних цілей. Модель поєднує в собі універсальність, комфорт та стиль.➤Підошва посилена та комфортна.

Переглянути усі берці

Переглянути усі кросівки

Група у Телеграм

Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

 • Корисна інформація

  Чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне7

  Тип: черевики тактичні
  Матеріал верху: нубук гідрофобний, кордура, шкіра
  Матеріал підошви: поліуретан
  Матеріал підкладки: текстиль
  Шкарпетка шкіряна цегла посилена
  Застібка: шнурівка
  Стать: чоловіча
  Колір чорний
  Сезон: демісезон

  Стать: Чоловіча
  Сезон: Літо
  Колір чорний
  Матеріал верху: Кордура
  Матеріал підкладки: Текстиль
  Застібка: Шнурівка
  Стан: Новий

  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір

  Чорний

  Матеріал шкіра,нубук,кордура
  Підошва поліуретан
  Сезон Весна, Осінь
  Вид взуття Берці,черевики

  Корисна інформація:

  Перш ніж я почну справді питати, мені потрібно відповісти на банальне запитання «Чому». Навіщо тобі новий рюкзак? Де і для чого ви будете його використовувати? Це потрібно прояснити у своїй голові, і ніхто вам у цьому не допоможе.

  1 . – Перше реальне питання зазвичай стосується ціни. Скільки ви бажаєте вкласти в нього? Потім його шукають в окремих ставках відповідно. Я рекомендую уникати найдешевших рюкзаків. Вони також знайдуть свого покупця, але не для реального використання. Однак правда в тому, що більшості солдатів навіть найдорожчі рюкзаки не потрібні. Дешевші рюкзаки преміум-класу майже завжди можна знайти в цій категорії. Замість ціни я зосередився б на тому, що це перевірений бренд.

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  2 . – Обсяг та результуючий розмір. Знання цієї величини вже потихеньку малює кінцевий продукт. Це залежить від мети використання, і ми зазвичай потрапляємо до трьох категорій. Крім усього іншого, вони також поширені в більшості магазинів з армійським екіпіруванням. Рюкзаки об’ємом близько 20 літрів підходять для швидких наступальних дій і як GrabBag. Рюкзаки об’ємом 35-40 літрів є найбільш універсальними. Їх можна використовувати як швидкої дії, так і в них зручно розмістити спорядження на добу або, в залежності від характеру операції, на кілька діб. Їх також називають «оцінювачами». Ну а для патрульної діяльності, яка триває кілька днів, або там, де потрібно перевезти більше спорядження, підійдуть рюкзаки об’ємом 60-75 літрів. Вони також використовуються як транспортний багаж, наприклад, коли ви йдете на тренування.

  Зверніть увагу на один факт про обсяг. Гучність не те саме, що гучність. Більшість виробників розраховують обсяг по-своєму і, на жаль, не існує міжнародного стандарту, який стежить за цим. Так що 35-літровий рюкзак від виробника X може мати абсолютно інші габарити, ніж рюкзак того ж обсягу від виробника Y. Отже обсяг прийміть тільки як певну міру, що вказує на приналежність рюкзака до тієї чи іншої категорії.

  Схожі запити:

  • чорні берці демісезонні військові Україна купити
  • чорні берці демісезонні військові Київ купити
  • чорні берці демісезонні військові  Львів купити
  • чорні берці демісезонні військові Тернопіль купити
  • чорні берці демісезонні військові Хмельницький купити
  • чорні берці демісезонні військові Вінниця купити
  • чорні берці демісезонні військові Рівне купити

  чорні берці демісезонні військові Вінниця купити

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне5

  3 . – Тепер, коли я знаю обсяг, мені цікаво, якій базовій конструкції ви віддаєте перевагу. Ви віддаєте перевагу димарю? Ви не заперечуєте проти блискавки? Або ви не боїтеся сучасного дизайну і хочете рюкзак, що повністю розширюється. У кожній об’ємній категорії можна знайти представників класичного димохідного дизайну, так і рюкзаки, що відкриваються на блискавці. Однак також вірно і те, що для кожної мети вже зарекомендував себе певний дизайн. Наприклад, димар не дуже підходить для GrabBag, при цьому немає проблем для тривалих операцій. А на крайній кінець у нас є гібриди, що поєднують у собі переваги (і недоліки) обох основних категорій.

  чорні берці демісезонні військові Хмельницький купити

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне4

  Можливо це правильно. Як я вже сказав, решта випадає. І хоча це видається неймовірним, більшість абітурієнтів не проходять базового медичного огляду. Незважаючи на те, що вона явно дається і піддається дресирування. І це, напевно, буде каменем спотикання… Інші дисципліни, де найбільше відсівається бійців, – це різні силові забіги. Там трохи складніше підготуватися. Але ви також можете підготуватись до цього.

  Тож як щодо фізики? Ви повинні зробити 46 присідань на хвилину, 28 віджимань за півхвилини, 10 підтягувань на перекладині та пробігти 2800 метрів за 12 хвилин. Легкий? Як це зробити . Під час підготовки важливо завжди встигати трохи більше, ніж потрібно. Так що, якщо ваш максимум складає, наприклад, 43 присідання за хвилину, і ви ніколи не робили більше, то ви дійсно не поб’єте цей рекорд на підбираннях. Це не працює таким чином. Під час навчання намагайтеся, щоб ваші значення хоча б на 10% перевищували необхідні. Ви повинні тренуватись для цього.

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  В

  4 . – Задня система. Під цим я маю на увазі все, що знаходиться на задній частині рюкзака. Підкладка підійде, якщо ви носите рюкзак без жилета. Якщо ви пишете в жилеті, набивка завдає більше незручностей. Якщо у вас є керамічна пластина між спиною та рюкзаком, у вас є найкраща система вентиляції для газів. Після цього я краще візьму рюкзак з абсолютно простою спинкою, який сидітиме на жилеті і якомога ближче до тіла.

   

  Набагато важливіше, ніж набивання, можливість регулювання розміру, що може кардинально вплинути на те, як носитиметься ваш рюкзак. Зверніть на це увагу, особливо якщо у вас не “типізований” персонаж.

   

  Плечові лямки і вся їхня система теж дуже важливі. Бретельки мають бути досить довгими, повністю регульованими. Добре, якщо вони мають швидкий кидок. А також система швидкого скидання. Вони не повинні врізатися в пахви, коли ви носите жилет. До речі. Якщо ви вже приміряєте рюкзак, обов’язково приміряйте його, навіть якщо на вас одягнений тактичний жилет. Ви не будете розчаровані.

  Останнє, що відноситься до системи спини, це поперек та бюстгальтер. Нагрудник підходить для рюкзака будь-якого розміру. Особливо у поєднанні рюкзак-жилет, це невід’ємна частина. Він просто має бути добре побудований і надійний. З пов’язкою на стегнах складніше. Ви можете обійтись без нього для невеликих рюкзаків. Проте іноді це буває зручно. Так що добре, якщо він знімний. І це навіть не обов’язково має бути складним та ґрунтовним. Для великих рюкзаків без нього практично не обійтись. Особливо у далеких походах. Так, є підрозділи, де пов’язки на стегнах заборонені. І це має своє виправдання у певних випадках. Але якщо немає безпосередньої загрози контакту, носіння рюкзака з пов’язкою стегна набагато менш втомливе.

  чорні берці демісезонні військові Україна купити

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне3

  5 . – Військовий рюкзак. Добре, значить потрібна насадка MOLLE. Чи ви не згодні? Добре, але я думаю, що це має бути у військовому рюкзаку. З розумним інтервалом, звісно. Іноді я також бачу її там, де це не має сенсу. То навіщо вона потрібна? У правій смузі є можливість розширення додатковими кишенями. І, таким чином, найкраще управління обладнанням. Другий аспект – маскування. Різні покриття добре, але натуральний камуфляж є натуральний камуфляж. Так що військовий рюкзак та кріплення MOLLE просто створені один для одного.

  чорні берці демісезонні військові Тернопіль купити

  6 . – Вам потрібно, щоб він був сумісний із гідросумкою? Якщо ви солдат, це зазвичай марне питання. Гідросумка дійсно стане в нагоді в тактичному середовищі. На щастя, більшість виробників про це вже пам’ятають. Тому просто перевірте, як обробляється вся система і чи працює вона з вашим гідромішком.

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  7 . – Вага – важливий аспект. Кожен зайвий грам має велике значення. Тому принцип полягає в тому, щоб шукати найлегше рішення у цій категорії. Але це не повинно бути на шкоду якості. Велику роль тут відіграють матеріали, а також крій рюкзака і кількість аксесуарів (наприклад, кріплення MOLLE в нелогічних місцях, безглуздо довгі лямки і т. д.).

  1. берці демісезонні військові Україна купити
  2. берці демісезонні військові Київ купити
  3. берці демісезонні військові Вінниця купити
  4. берці демісезонні військові Хмельницький купити
  5. берці демісезонні військові Тернопіль купити
  6. берці демісезонні військові Рівне купити
  7. берці демісезонні військові 2022

  чорні берці демісезонні військові Київ купити

   

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  8 . – Що мене хвилює в останню чергу? Так, це камуфляжний принт. Якщо вам необхідний vz. 95 тому наш вибір досить вузький. Тим не менш, хороші та зручні рюкзаки вже можна знайти у кожній категорії об’єму. А якщо ні, то хорошим рішенням буде однотонний рюкзак. Зелений або бежевий, залежно від середовища, в якому ви його використовуватимете. Також багато що можна вирішити за допомогою камуфляжного покривала з правильним принтом. Це не дуже практичне, але іноді буває зручно. Крім того, це також трохи допомагає від пилу.

   

  Це 8 основних питань, над якими вам потрібно подумати. А потім тільки шукати та шукати. Оглядатись. Запитай друзів. Читайте правильні відгуки. Але завжди вибирайте з розумом, тому що зазвичай ви купуєте рюкзак не на один сезон. І ви також вкладаєте у це багато грошей. Може, я забув одну річ, але кожен повинен думати сам. Вам має сподобатися рюкзак.

   

  У будь-якому випадку, вибирайте ретельно. Тому що рюкзаки відносяться до тієї категорії спорядження, яке у разі виходу з ладу може коштувати вам дорого. У крайньому разі, навіть життя.

  Тактичні берці купити з доставкою по Україні➤Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  чорні берці демісезонні військові Львів купити

   

   

  • Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  Без води навіть удару нема, а куди з водою?

  Жага, а точніше зневоднення, вбиває. Це, певно, вже всі знають. Ви можете протриматись досить довго без їжі. Не без води. Крім того, якщо ви знаходитесь на бойовому завданні, у повному бойовому спорядженні, в екстремальних погодних умовах і з високою фізичною активністю, майже напевно ви дуже скоро залишитеся без належного зволоження. Нема рації сперечатися про це. Так воно і є, і природу важко обдурити. Однак, може виникнути питання, де і як солдату носити воду. На перший погляд, можливо, банальне питання, але воно має кілька рішень. Які вони?

  чорні берці демісезонні військові Рівне купити

  З погляду упаковки для заходу вода вкрай проблематична. Чому я так гадаю? По-перше, це відносно велике навантаження. Один літр – один кілограм ваги, який доводиться нести на спині. Інше питання – обсяг. Вода просто займає багато місця у вашому рюкзаку. На жаль, розчинної води ще ніхто не винайшов, тому при упаковці доводиться розраховувати, що вода займе багато місця.

  загалом ви можете носити запаси води на спині максимум три дні. А заощаджувати треба багато. Інакше необхідно планувати поповнення запасів, що завжди можливо. Звичайно, є можливість використання природних ресурсів. Але й у цьому є своя специфіка та проблеми. У цьому випадку не обійтися без якісного фільтра та/або пігулок для очищення води.

  Також необхідно мати воду у відповідній ємності. Ви не просто наливаєте воду у свій рюкзак. Ви повинні мати його в чомусь, що триватиме і не проллється. Тому що ризик проливання під час використання невідповідної упаковки високий. Можливо, ви вже відчували це раніше. Погано підібраний контейнер або неякісна гідросумка дорівнюють всьому мокрому рюкзаку. А також випрошувати воду у колег.

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  Скільки та куди з нею?
  Відповідь на запитання скільки не така однозначна. Найбільше залежить від клімату та характеру операції. Індивідуальні потреби також різняться. Декому потрібно менше, інші знають, що їм треба пити більше. Загалом можна сказати, що це від 4 до 6 літрів рідини на день. Для триденного заходу може бути 12 л. Це 12 кілограмів ваги та 12 літрів чогось, що займає багато місця. Чи не так багато, так?

  Якщо ви маєте операцію на транспортних засобах, це легко. Машина може багато перевозити, тому обходитися можна тільки тим, що є з собою. Але пішаки дурні. Декілька щоденних операцій без поповнення – це справді безглуздо з погляду гідратації. Тоді вам доведеться ділити воду між тим, що у вас із собою – жилет, і тим, що ви носите в рюкзаку.

  Теоретично можна обійтися сумкою в рюкзаку. Тобто з кількома свійськими тваринами. Маленькі пінти доступні у місії. Ви кладете їх у свій рюкзак та використовуєте поступово. Перевага в тому, що ви їх “мнете” після спорожнення. І ви заощаджуєте місце. Також виявилося корисним підмішувати деякі з них іонізатор. Таким чином, Petkas – це дешеве та просте рішення без серйозних недоліків. Можливо, факт, що вони більш-менш одноразові, може і нема для кого сидіти.

  Останніми роками дуже популярні пластикові пляшки, особливо Nalgenes. Різний об’єм, зручна форма. Так, це чогось варте. Але вам не потрібно продовжувати шукати вихованця, щоб заповнити його. Ризик потрапляння води до рюкзака мінімальний. Звичайно, ви також можете використати будь-яку іншу міцну пляшку, яка вам підходить. Наприклад, Hydrapak, що поєднує в собі переваги petka та Nalgene.

  Другий варіант – гідромішок. Переваги очевидні. Ви можете пити будь-коли, не знімаючи рюкзак. В основному це 2-3 літри. Однак існує більш високий ризик витоку, викликаного або розривом самого мішка, або неякісною обробкою. Тут експериментувати не варто, і можна відразу зупинитися на двох найпопулярніших і найнадійніших марках. Джерело та Camelbak. У кожного є свої переваги та недоліки, кожному підходить своя модель. Але наявність гідросумки у рюкзаку, мабуть, уже стандартна для сучасних солдатів.

  Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  Тоді у нас є вода, яка у вас одразу із собою. Таким чином, ви можете дістатися до нього, коли залишите свій рюкзак. Справді, може в контакті. Тут знову з’являється гідромішок. Ви можете мати два. Один у рюкзаку, другий на жилеті. Це трохи складно, у вас є дві трубки, але це можна зробити. Варіант – мати лише один гідромішок на жилеті. Тут, звичайно, проблема як з кріпленням до жилета, так і сумісністю з рюкзаком.

  Це просто не може тебе зіпсувати. Знову ж таки, я думаю, що це можна вирішити. Це просто питання використання підходящої низькопрофільної сумки та гарної кобури, яка буде носитися поверх вашого жилета. Тут треба трохи постаратися та пошукати відповідний варіант. Особисто у мене зараз низькопрофільний жилет від Source і навіть із рюкзаком не проблема. Втім, ще раз повторюю. Гідросумка насправді є необхідністю для солдатів і вирішує більше проблем, ніж завдає. Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  Ви також можете носити пляшку на жилеті. Але питання у тому, чи є у вас місце для цього. Журнали, гранати, якийсь універсальний, радіостанція, ІФАК… На жилеті хоч греблю гати. Так само і на поясі. Але якщо знайдеться місце, не проблема поставити туди ящик для пляшок. Старі добрі американські соплі однаково зроблять свою справу. У ньому можна сховати напій. Досить часто мені також трапляються чохли спеціально розроблені для Nalgen. Чому б і ні. Хороша та зручна пляшка, щоб тримати із собою. Так що, чи вибрати рішення старої школи або сучасне, вирішувати вам. Якщо ви можете знайти місце на жилеті, пляшка з водою завжди буде під рукою. Але гідрокостюм є гідрокостюмом. Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  Що сказати на закінчення. У вас має бути вода. Є ще варіанти, куди піти з нею. На жаль, і тут, мабуть, немає ідеального рішення. Щось може підійти кожному по-різному, кожен має свої специфічні вимоги. Але вищеперелічене (petka, Nalgen, chutora, hydrovac…) перевірено та перевірено багаторічною практикою. Однак не бійтеся експериментувати та знайдіть свою ідеальну ємність для перенесення води в тактичних та бойових умовах.

  Чи маєте вже ідеальне рішення, куди йти з водою? Добре, будь ласка, напишіть про це в коментарях і поділіться своїм досвідом з іншими.

  А потім, коли у вас буде ця вода, випийте її. Правильне зволоження – одна з тих речей, які можуть урятувати вам життя. А ще ви полегшите свій рюкзак…

  Коментарі

  аватар
  Марті81CZ
  Дата: 19.01.2019
  Час: 18:10
  Привіт, я ношу класичну фляжку з водою, чаєм або якимось розчинним напоєм у жилеті, це іноді краще за просту воду, яку я ношу у водному мішку або на спині жилета, або в штурмовій сумці. Якщо мені доведеться викинути бублик, принаймні я залишу бублик. Купити чорні берці демісезонні військові шкіра+нубук+кордура Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне

  00
  аватар
  Вокс
  Дата: 25.09.2018
  Час: 11:27
  Я не можу рекомендувати Camelbak для себе, він просочився у мій рюкзак чотири рази з п’яти спроб. Завжди у ситуації, коли рюкзак був на спині. Мабуть, кришка багнета дала текти. Поки що Source тримається без ускладнень.

 • Hits: 34

  Чолов розмір

  , , , , , ,

  Колір

  Матеріал

  , ,

  Сезон

  ,

  Вид взуття

  ,

  Підошва

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 34

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 34

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 34

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 34

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Чорні берці демісезонні військові”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X