Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Розпродаж!

Кросівки для військових IGLEN 583779 бежеві

1 490,00 грн.

 • 40 розмір – 26 см
 • 41 розмір – 27 см
 • 42 розмір – 28 см
 • 43 розмір – 28,5 см
 • 44 розмір – 29 см
 • 45 розмір – 30 см

Верх: натуральна шкіра, текстиль

Вага півпарка: 370 гр.

Порівняти
Артикул: IGLEN 583779 бежеві Категорія:
[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=J6zZgcxUZt0[/embedyt]

Кросівки для військових IGLEN 583779 бежеві. Верх комбінований – зносостійкий нейлон та вставки з натуральної шкіри. Кросівки стійки до вологи, тому підійдуть на будь-яку погоду. Неймовірно легкі, вага півпарку – 370 г, комфортно відчуваються на ногах. Всередині текстильна підкладка, мяка меморі устілка. Підошва ТЕП – рифлена, супереластична та зносостійка.

Переглянути усі кросівки

Переглянути усі берці

Група у Телеграм

 • Читати далі

  Кросівки для військових Львів

  • Кросівки для військових Львів
  • Кросівки для військових Львів купити
  • Кросівки для військових  купити у Львові

  Розмірність моделі: повномірки
  Верх: натуральна шкіра, текстиль

  Вага півпарка: 370 гр.

  Устілка: текстиль, просиліконена

  Підкладка: текстиль
  Підошва: ТЕП

  Колір: бежевий
  Виробник: Україна, Харків

  Розмірна таблиця:

  Довжина по устілці

  40 розмір – 26 см
  41 розмір – 27 см
  42 розмір – 28 см
  43 розмір – 28,5 см
  44 розмір – 29 см

  45 розмір – 30 см

  Самовівозу нема

  Чолов розмір  40, 41,42, 43, 44, 45,46
  Колір

  Піксель,Бежевий,Камуфляж

  Матеріал натуральна шкіра, зносостійкий нейлон
  Підошва ТЕП
  Сезон Весна, Осінь,.Літо
  Вид взуття Кросівки

  Переглянути усі кросівки

  Переглянути усі берці

  Група у Телеграм

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Кросівки для військових Київ

  • Кросівки для військових Київ
  • Кросівки для військових Київ купити
  • Кросівки для військових купити у Київі

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Корисна інформація:

  AHS Krab – самохідна гаубиця Krab калібру 155 мм.
  AHS Krab здійснила революцію в польській самохідній артилерії, надавши нашим сухопутним військам машини дуже гарної якості, здатні вражати супротивника на великих дистанціях. Самохідні гаубиці Krab – це ідеальне поєднання вогневої потужності та мобільності, які є двома важливими характеристиками, що дозволяють отримати перевагу на сучасному полі бою. тактичне спорядження

  Краби вже міцно влаштувалися у наших збройних силах, а їхні можливості підтверджено й бойовими діями в Україні. Розглянемо докладніше конструкцію самохідної гаубиці «Краб». Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 20227

  З чого все почалося, або чому люди задумалися про AHS Krab
  Після розпаду Радянського Союзу і чітко вираженого бажання Польщі вступити в НАТО в головах співробітників, напевно, почали розроблятися концепції щодо приведення польської зброї у відповідність до західних стандартів. Так сталося, що країни Варшавського договору вирішили йти своїм шляхом і не користуватися тими ж горезвісними «заходами та вагами», що й НАТО.

  У зв’язку з переорієнтацією на Захід практично у кожному напрямку наших збройних сил довелося внести деякі зміни, і артилерія не стала винятком. Так уже вийшло, що Ради винайшли 152 мм гармати-гаубиці, а країни НАТО – 155 мм. Звісно, ​​крім стволів, треба було замінити ще й боєприпаси. Три міліметри, напевно, небагато, але артилерійські снаряди не можуть “летіти” на стволі з провисом.

  Тому, щоб бути складовою військ НАТО, нам довелося адаптуватися до діючих там стандартів, тобто. замінити боєприпаси та носії цих боєприпасів західними варіантами. Так розпочалася епопея AHS Krab.

  Як гарматна гаубиця “Краб” стала гаубицею “Краб” – тернистий шлях до мети
  Самохідна гаубиця Krab створювалася на основі перевірених елементів, що використовуються в арміях світу протягом багатьох років. Британська конструкція AS90 стала основою польської баштової системи, тобто. найважливішого елемента гарматної гаубиці. У 1992-1995 роках остров’яни випустили 179 машин цього типу та успішно експлуатують їх до цього дня. На щастя чи, на жаль, вибір цього рішення не був ідеальним і, як це буває в Польщі, не обійшлося без тендерів, скасування тендерів, нових тендерів, ускладнень та переносів.

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  кросівки для військових Тернопіль

  • Кросівки для військових Тернопіль
  • Кросівки для військових Тернопіль купити
  • купити Кросівки для військових Тернопіль

  З початкового, досить широкого пулу претендентів, AS90 виявився єдиним розумним вибором, зокрема. за рахунок спочатку обраного шасі. Зрештою, однак, слід визнати, що ми не були найгіршими з цієї угоди.

  Маючи хорошу базу для подальшої діяльності, польські інженери змогли творчо налагодити виробництво веж для «Крабів», але проблемою, як і раніше, було розміщення їх на відповідному шасі. Спочатку вирішили використовувати УПГ-НГ, тобто. Універсальне гусеничне шасі нового покоління розробки OBRUM. УПГ-НГ був своєрідною сумішшю шасі мінно-постановочного комплексу «Калин» і танків ПТ-91 «Тварді».Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  UPG-NG, або Крабовий глухий кут
  На жаль, польський продукт виявився, м’яко кажучи, таким, що не виправдав очікування. Спочатку почали тріскатися сталеві листи, з яких було зварено корпус, але після низки випробувань та висновків фахівців з’ясувалося, що це не дефект конструкції, а дефект матеріалу. Коли здавалося, що якось вийде, виникла проблема нерозв’язного жанру. mtac кросівки тактичні leopard

  Цвяхом у труну проекту УПГ-НГ для майбутніх Крабів став драйв. Спочатку запланованих, старих двигунів С-12У був, тому було вирішено використовувати агрегати промислового магната, тобто. німецької MTU. Ідея була непогана у своєму припущенні, на практиці вона виявилася повністю втраченою. Зміна системи приводу викликала стільки проблем, що, зрештою, було вирішено відмовитися від концепції використання польського шасі UPG-NG. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 20228

  К9 поспішає на допомогу
  В результаті проведених аналізів було прийнято рішення використовувати іноземне перевірене шасі, яке застосовується на корейській гарматі K9 Thunder. За їхню розробку відповідав один з місцевих магнатів, Samsung Techwin.

  Таким чином, можна сказати, що AHS Krab — це своєрідна суміш технічної думки, що походить з Великобританії, Південної Кореї і, звичайно, з Польщі, яка інтегрувала та вдосконалила всі компоненти, щоб вони разом утворювали гармонійне ціле. На жаль, через згадані вище турбулентності, що спостерігалися на початковому етапі робіт, виведення «Крабів» на лінію значно затягнулося.

  Чим AHS Krab відрізняється від K9 Thunder?
  Зовні обидві гармати-гаубиці можуть здатися схожими одна на одну, але під горезвісним капотом ховається кілька характерних для польської машини рішень. Звичайно, найголовніше тут – допоміжна силова установка, яку корейці чомусь вирішили не будувати на своєму K9 Thunder. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Ще одним додатковим елементом AHS Krab є система фільтрації. Передбачено також сучасну протипожежну установку та противибухову систему, які напевно сподобаються екіпажам.

  Крім того, здавалося б, подбали і про такі дрібниці, як облаштування робочого місця водія.

  Сила речей у AHS Krab також представила польські пристрої та системи внутрішнього зв’язку. Те саме стосується і радіостанцій, які забезпечують зв’язок з іншими підрозділами Війська Польського.

  Зрештою, слід згадати найбільшу відмінність — британську вежу, яка була адаптована та доопрацьована у Польщі.

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 20221

  Основні завдання АХС Краб, тобто. навіщо нам самохідні гаубиці?
  У самохідних гаубиць Krab у Війську Польському є кілька основних завдань. Основна мета «Крабів» – вивести з ладу та знищити артилерійські та реактивні артилерійські батареї супротивника. За рахунок великої дальності AHS Krabs також може атакувати командні пункти, вузли зв’язку та підтримувати руйнування укріплень, що блокують атаку. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Кросівки для військових Вінниця

  • Кросівки для військових Вінниця
  • Кросівки для військових Вінниця купити
  • купити Кросівки для військових вінниця

  Начебто цього мало, Краби можуть атакувати не тільки стаціонарні об’єкти. Наші гарматні гаубиці при заданні точних координат здатні впоратися з танками, моторизованими та механізованими частинами супротивника на всіх позиціях та у всіх видах бойових дій.

  AHS Krab також може знищувати броньовані та броньовані засоби глибоко всередині ворожих груп, залишаючись при цьому відносної безпеки. Крім того, наші гармати-гаубиці можуть, у крайньому випадку, вести бій вогнем прямо за курсом, якщо виникне така потреба. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Завдяки своїй дальності та використанню точних боєприпасів «Краби» також здатні знищувати гелікоптери на посадкових майданчиках та можуть атакувати всі види об’єктів тилового забезпечення, розташованих відносно близько до лінії фронту.

  Конструкція та обладнання Krabs
  Самохідні гаубиці Krab оснащуються одним із найкращих дизельних двигунів у світі, тобто. агрегатами MTU. Зокрема, це модель МТ 881 до 500 з максимальною потужністю 1000 кінських сил (735 кВт) при 2700 оборотах. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Двигун AHS Krab працює в парі з головною коробкою передач ALLISON X1100 – 5A3 із чотирма передачами переднього ходу та двома передачами заднього ходу. Гусеничне шасі, що несе зброю-гаубицю, також включає вбудовану систему гальмування, інтегровану систему управління та можливість повороту навколо своєї осі. Підвіска Крабса гідропневматична. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Крабові комп’ютерні системи
  Гаубиця Krab також оснащена системою наземної навігації та топографічної прив’язки FiN 3110L, GPS, а також одометром (одометром для вимірювання пройденої відстані). Екіпаж також має у своєму розпорядженні систему управління вогнем у вигляді комп’ютера управління баштою, комп’ютера прицілювання та балістичного комп’ютера командира зброї.

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 20222

  Кросівки для військових Хмельницький

  • Кросівки для військових Хиельницький
  • Кросівки для військових Хмельницький купити
  • Купити Кросівки для військових Хмельницький

  Солдати, що керують машиною, захищені системою фільтрації, а внутрішній зв’язок забезпечує система FONET. Ви можете спілкуватися зі своїми силами за допомогою цифрової радіостанції УКХ типу RRC 9311AP.

  Екіпаж може відчувати себе у безпеці
  На випадок ураження засобами нападу супротивника гаубиця «Краб» оснащена системою вогневого захисту та системою придушення вибуху. Командир та водій машини оснащені приладами денного та нічного спостереження. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Для більшої безпеки екіпажу та машини гармати AHS Krab були оснащені системою оповіщення та самооборони ОБРА-3 ССП-1.

  Для ефективної стрілянини використовується балістична РЛС МВРС-700 SCD. Це X-хвильовий радар, назва якого є скороченням від «Радарна система дульної швидкості». Під час роботи радар вимірює частоти доплерів. Вся ця справа укладена в невеликий модуль, що займає трохи місця в гарматній гаубиці. Посох має приціл для стрільби прямо вперед.

  Все це доповнюється генератором постійного струму 28 з вихідною потужністю 5,5 кВт.

  Пожежний модуль Regina, або AHS Krab на практиці
  Щоб самохідні гаубиці Krab мали хоч якийсь сенс, вони мають бути не тільки належним чином пристосовані до збройних сил, але й належним чином структуровані, щоб повною мірою використати їхні можливості. Ось чому було створено вогневі модулі дивізії Регіни. Якщо подивитися на їхню структуру, то відразу помітна апаратна уніфікація та відмінна мобільність всього модуля. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Командир ескадрильї «Крабс» та його начальник штабу перебувають у командно-штабних вагонах. Командир штабної батареї має у своєму розпорядженні командирську машину, у його веденні знаходяться взводи зв’язку, топографо-розвідувальний взвод та взвод охорони та регулювання руху.

  У складі взводу зв’язку є бригада командно-штабного обслуговування, що забезпечує ефективну роботу всієї ескадрильї. Крім того, у складі взводу є машина офіцера зв’язку та канатної команди. За всім цим слідкує служба безпеки. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Важливим є хороший діагноз
  Взвод топографічної розвідки, у свою чергу, включає топо-облікову групу, метеостанцію, відділення передових спостерігачів і відділення БСР.

  З іншого боку, взвод безпеки та регулювання дорожнього руху включає групу регулювання дорожнього руху та групу безпеки. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  На випадок нападу сил противника до складу вогневого модуля “Регіна” входить бригада медичної евакуації, укомплектована медико-евакуаційними групами та роздягальнею на 20-футовому контейнері.

  Пожежний модуль Regina складається із трьох батарей. Кожна з цих батарей має машину командира батареї, групу топографії та обліку та два взводи зі складу AHS Krab. Кожен взвод складається з командирської машини командира взводу та чотирьох 155-мм самохідних гаубиць «Краб». Кожна батарея укомплектована взводом охорони з боєкомплектом та машинами технічного забезпечення.

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 20222

  тактичне взуття для війскових купити Україна

  Краби мають власну логістичну безпеку
  Останнім елементом вогневого модуля ескадрильї «Регіна» є рота тилового забезпечення, яку очолює командир роти тилового забезпечення з командирською машиною в його розпорядженні. Він відповідає за транспортний взвод, ремонтний взвод та групу охорони. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Транспортний взвод складається з бригади вагонеток з боєприпасами у складі 16 машин та транспортної бригади з танками та транспортними машинами.

  Ремонтний взвод складається з ремонтної бригади з машиною ремонту озброєння та електроніки, авторемонтної машини та евакуаційної бригади з евакуаторами, машини технічного обслуговування. За всім цим слідкує служба безпеки. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022. Контакти

  Конкурс на крабів, або що є в інших
  У світі не так багато автомобілів із подібними можливостями. Якщо відкинути самохідно-артилерійські гаубиці на колісному шасі, які складно порівняти з гусеничними варіантами, то на вибір залишається жменька тямущих машин, якщо покупець захоче бути державою НАТО. Як неважко здогадатися, до такого списку обов’язково увійдуть машини, на яких базується AHS Krab, а також техніка зі США, Росії та Німеччини.

  Для порядку напишемо кілька пропозицій як про прямих конкурентів, так і про самохідні гаубиці на колісному шасі, але почнемо ми, звичайно ж, зі старих добрих гусениць. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  АС-90
  Це британська самохідна гаубиця, від якої Краб запозичив вежу. Назва AS-90 розшифровується як Артилерійська система 1990-х років, артилерійська система дев’яностих років. Машини надійшли на озброєння у 1992 році, а виробництво продовжувалося у 1992-1995 роках. Загалом було збудовано 179 артилерійських гаубиць АС-90. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Основне озброєння – 155-мм гаубиця Royal Ordnance довжиною 39 калібрів, із запасом у 48 набоїв ручного завантаження. Крім того, машина озброєна стандартним 7,62-мм універсальним кулеметом НАТО L7. AS-90 оснащений дизельними двигунами Cummins VTA903T V8 потужністю 660 л. Маса машини 45 тонн, екіпаж – 5 осіб. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 20223

  Наразі передбачається, що AS-90 залишиться на озброєнні до 2032 року, а перші британські машини наступного покоління мають вийти на лінію у 2029 році.

  К9 Грім
  K9 Thunder – другий предок AHS Krab після AS-90. Випробування прототипу почалися 1996 року, а серійне виробництво розпочалося 1999 року. Модифікована версія K9A1 виходить з 2018 року. Південнокорейська самохідна артилерійська установка-гаубиця має значний експортний успіх, і нещодавні заяви Польщі про масові закупівлі лише зміцнять цей успіх.

  Основне озброєння гаубиці – 155-мм гармата Hyundai WIA CN98 завдовжки 52 калібру із запасом 48 пострілів. Додатковою зброєю є рушниця SNT Dynamics K6 12,7×99 мм NATO HMG. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Для приводу К9 використовуються двигуни STX-MTU MT881Ka-500 потужністю 1000 л. Маса машини 47 тонн, екіпаж – 5 осіб.

  Панцерхаубитце 2000
  Panzerhaubitze 2000 – флагманська самохідна гаубиця німецької армії. За його виробництво відповідає група компаній, до якої входять Krauss-Maffei Wegmann, MAK System Gesellschaft та Rheinmetall. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи з Panzerhaubitze 2000 проводились у 1987–1996 роках. Серійне виробництво почалося в 1996 році і продовжується до сьогодні. Основним озброєнням гаубиці є 155-мм гармата Rheinmetall L52 із запасом 60 снарядів. Крім того, у розпорядженні екіпажу є 7,62 мм гвинтівка Rheinmetall MG3.

  Panzerhaubitze 2000 оснащений двигуном MTU 881 Ка-500 потужністю 1000 к.с. Екіпаж – 5 осіб, маса машини – 55,8 тонни.

  М109 САУ
  Гаубиці М109 – справжній “дідусь” у цьому порівнянні. Їхнє виробництво почалося в 1963 році і триває донині. Звичайно, ми вже пройшли низку модифікацій і модернізацій, тому сучасний M109 SPH має не так багато спільного з прототипом, але американці чудово розуміють, що час щось міняти. Проект Palladin, початковий наступник, зазнав невдачі, і модель M1299 має стати новим королем артилерії, робота над яким продовжується. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Основним озброєнням M109 SPH є 155-мм гармата M126 завдовжки 39 калібрів. Крім того, екіпаж може захищатись за допомогою гвинтівки M2 калібру 0,50 (12,7 мм). Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 20224

  Вага машини всього 27,5 тонни, а екіпаж складається з 4 осіб.

  АМХ-30 AuF1
  Це теж стара споруда, але цього разу з Франції, а не через велику воду. Цей тип гаубиці знаходиться на заході своєї кар’єри, хоча і мав свої моменти «слави» на сучасних полях битв. Роботи з AMX-30 AuF1 почалися в 1972 р., а виробництво почалося в 1977 р. і тривало до 1995 р. На той час було побудовано близько 400 таких машин. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Основним озброєнням AMX-30 AuF1 є 155-мм гармата CN 155 AUF1 39 калібру, також екіпаж може використовувати 12,7-мм важку гвинтівку Browning M2.

  Гаубиця оснащена двигуном Renault-Mack E9 потужністю 750 л. Екіпаж складається із 4 осіб, а маса машини становить майже 43 тонни.

  2С19 Мста-С
  2С19 “Мста-С” – самохідна гаубиця, розроблена за часів Радянського Союзу. Це свого роду кластер елементів, які були під рукою Рад. Корпус узятий від танка Т-80, а двигун від танка Т-72. Один буде сміятися з цього, а інший скаже, що це ефективне використання ресурсів. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Робота над машиною почалася 1980 року, а виробництво розпочалося 1988 року. За оцінками, з того часу було вироблено близько 1200 2С19 «Мста-С», які згодом зазнали ряду модифікацій. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Основним озброєнням гаубиці є 152,4 мм гармата 2А65. Крім того, екіпаж із 5 осіб має 12,7-мм гвинтівку НСВТ. Машина важить 42 тонни та оснащена дизельним двигуном В-84А потужністю 840 к.с.

  ПЛЗ-05
  PLZ-05 – китайський аналог західних самохідних гаубиць. Передбачається, що вона може спиратися на радянський та російський досвід, отриманий під час роботи над машинами 2С19 «Мста-С», і спиратися на досвід, отриманий під час виробництва ПЛЛ-01. Роботи над PLZ-05 мали розпочатися в 2003 році, і вона надійшла на озброєння в 2008 році, замінивши старіші 152-мм гаубиці Тип 83.

  Основне озброєння – 155-мм гармата PLL-01 довжиною 52 калібру, підтримувана гвинтівкою QJC-88 калібру 12,7 мм. Привід – дизель 8В150 потужністю 1000 к.с., остання модифікація ПЛЗ-05А. Екіпаж складається із чотирьох осіб, маса машини становить близько 35 тонн.

  Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 20226

  Аналоги колісних AHS Krab в даний час перебувають на озброєнні армій світу
  Самохідно-артилерійські гаубиці на колісному шасі відрізняються меншою прохідністю, що робить їх не настільки охоче обраними як артилерійські засоби. Гусеничні версії також можуть нести більший запас боєприпасів. Основні військові держави, однак, наголошують на гусеничні версії, але це не означає, звичайно, що у колісних гармат-гаубиць немає своїх любителів і своїх переваг. Найважливішим з них є можливість швидкого перевезення повітрям, що не так просто у випадку з гусеничними машинами.Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  ЦЕЗАР
  CAESAR, або CAmion Équipé d’un Système d’ARtillerie, і наша вантажівка, оснащена артилерійською системою, ймовірно, є однією з найкращих колісних гаубиць-гармат на даний момент. Розроблена, як неважко здогадатися, у Франції, яка з відомих тільки їй самих причин досі має слабкість до колісної тяги.

  Робота над концепцією гаубиці CAESAR розпочалася у 1992 році та тривала до 1999 року. Серійне виробництво почалося в 2003 році і продовжується до сьогодні. Базове озброєння машин – це, звичайно, стандартна 155-мм гармата, але при значній довжині – 52 калібру. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Рідні версії базуються на вантажівках Renault Sherpa 5 з колісною формулою 6х6. Для виробництва експортних машин французи вирішили використати досвід, отриманий у Чехії, та використовувати автомобілі Tatra 8×8 або німецькі Unimog.

  У 2022 році виробник Nexter отримав контракт на створення покращеної версії Mark 2.

  У варіанті 6х6 CAESAR може перевозитись як на літаках C-130 Hercules, так і на машинах A400M Atlas. Екіпаж 5 осіб, але в екстрених випадках керувати гаубицею можуть лише 3 солдати. У версії 6х6 машина важить 17,7 тонн.

  Дана, Зузанна, Діта та Єва гармати
  Так уже повелося, що за нашим південним кордоном знають, що і як про вантажівки. Вони ж бачать, як роблять гарматні чуби, так що не дивно, що продовжують серію цілком вдалих машин. У заголовку абзацу ми звалили в одну сумку багато різнотипних автоматів, але всі вони мають спільний знаменник у вигляді родоводу з країни прекрасного пива та пельменів.Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Першою з цього звіринця була Дана, з урахуванням якої словаки створили свою Зузанну, вже з натовской 155 мм гарматою. З іншого боку, Dita — чеська відповідь на необхідність уніфікації боєкомплекту колісних гаубиць, які також мають гармату, пристосовану для стрілянини натовськими 155-мм снарядами. Словаки, бажаючи бути гірше, представили поліпшену Zuzanna, тобто. самохідку Eva.

  Як бачите, і чехи, і словаки не здаються і постійно намагаються хоч якось зачепити потреби зарубіжних замовників. Проте слід визнати, що всі перераховані вище автомобілі не зустріли на ринку захопленого прийому і поки ця тенденція не збирається змінюватися. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Атмос і Криль, або польський акцент у круглих арматобицях
  Ми почнемо трохи наприкінці, але спочатку наші! Kryl – польський прототип легкої самохідної гаубиці на колісному шасі, оснащений 155-мм гарматою та розроблений Huta Stalowa Wola. Вантажівка розробляється польською компанією Jelcz. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Робота над «Крилом» розпочалася у 2011 році, а через 11 років… його досі немає. Звичайно, у нас був прототип у ході справи, стрілянина на полігоні, зміни та доопрацювання, але, на жаль, фіналу поки що не передбачається.

  Найбільшою перевагою «Крила» є можливість перевезення на борту літаків С-130, але у випадку з польським театром воєнних дій нам ця перевага навряд чи потрібна. Треба також відверто сказати, що часи зарубіжних стабілізаційних місій також, мабуть, забуті. Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

  Нарешті, варто згадати про Atmos. Щоб «Криль» взагалі було створено, потрібно було дістати з полиці рішення, яке можна було б опрацювати та полонізувати, і вибір упав на ізраїльську систему «Атмос» (Autonomous Truck Mounted Howitzer System). Рішення досить перспективне і просувається на зарубіжних ринках, але в самому Ізраїлі ця машина не може набрати обертів.

  Експлуатаційні та експлуатаційні дані самохідної гаубиці Krab
  Бойова маса машини: 48 000 кг
  Екіпаж: 4+1
  Максимальна довжина: 12101 мм
  Максимальна ширина: 3640 мм
  Висота до даху вежі: 3000 мм
  Подолання перешкод:
  – Висота: 25 градусів
  – Бічний нахил: 17 градусів
  – Вертикальні перешкоди: 0,8 м
  – Канави: 2,5 м
  – Броди: 1,0 м
  Швидкість руху:
  – по дорогах з асфальтовим покриттям (з твердим покриттям І категорії): 60 км/год
  – польовими дорогами з нерівним покриттям: 15 км/год
  – бездоріжжя по рівній місцевості: 30 км/год
  – Запас ходу на повних баках: 400 км
  Параметри гарматної гаубиці, що використовується на АГС «Краб», та додаткове озброєння
  Калібр/довжина ствола: 155 мм/52 калібру
  Швидкострільність:
  – чергами: 3 постріли/10 с
  – Інтенсивний вогонь: 6 пострілів/хв протягом 3 хвилин
  – практична: 2 постріли за хвилину
  – “залпова” дія (MRSI): до 3 пострілів за хвилину
  Кут піднесення вогню: від -3,5 до +70 градусів
  Кут обстрілу по азимуту: nx 360 градусів
  Мінімальна дальність: 4,7 км
  Максимальна дальність: 40 км
  Допоміжне озброєння:
  – 12,7-мм кулемет
  – 81-мм димові гранатомети
  Час реакції:
  – час переходу з похідного становища до бойового: близько 30 секунд
  – час відходу з вогневої позиції після пострілу: максимальне 30 секунд
  Бойова частина (40 пострілів), у тому числі:
  – у вежі (снаряди + заряди): 29 + 28
  – у шасі (снаряди + заряди): 11 + 20
  Боєприпаси, що відповідають JBMoU (Спільний меморандум про взаєморозуміння з балістики) Купити кросівки для військових шкіра+нейлон піксель бежеві Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький 2022

 • Hits: 8

  Колір

  , ,

  Чолов розмір

  , , , , ,

  Матеріал

  ,

  Підошва

  Сезон

  , ,

  Вид взуття

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 8

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 8

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 8

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 8

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Кросівки для військових IGLEN 583779 бежеві”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X