Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Розпродаж!

Тактичні черевики кайот 7166/берці кайот

1 675,00 грн.

 • Розмір(довжина устілки)
 • 40 р – 26 см
 • 41 р – 26,5 см
 • 42 р – 27 см
 • 43 р – 28 см
 • 44 р – 28,5 см
 • 45 р – 29,5 см
Порівняти
Артикул: ЯВШ-7166 Категорія:

Тактичні черевики кайот 7166/берці кайот ЗСУ відмінний варіант як для міських умов, так і для тактичних цілей. Модель поєднує в собі універсальність, комфорт та стиль. Підошва посилена та комфортна.

Переглянути усі берці

Переглянути усі кросівки

Група у Телеграм

Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

 • Корисна інформація

  Тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

   

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20227

  • Тип: черевики тактичні
  • Матеріал верху: сітка
  • Матеріал підошви: поліуретан
  • Матеріал підкладки: текстиль
  • Застібка: шнурівка
  • Стать: чоловіча
  • Колір: койот
  • Сезон: літо,осінь
  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір

  Кайот

  Матеріал натуральний нубук
  Підошва поліуретан
  Сезон Весна, Осінь,Літо
  Вид взуття Берці,черевики

  Корисна інформація:

  Тільки один спосіб

  Це не та стаття, на яку ви очікуєте від військового блогу. Але в ситуації, що склалася навколо нас, необхідно зробити все, щоб якнайшвидше повернутися до нормального життя. Немає потреби описувати, що відбувається не лише тут у цей час. Пандемія коронавірусу торкнулася всього світу. Це те, чого ми не випробовували в нашій сучасній історії… Це дуже сильно впливає і на нас, солдатів. Ми повинні надавати приклад, як завжди, і показувати, як із цього вибратися.

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Мені зрозуміло, що наступні рядки будуть для багатьох дуже спірними. Я, мабуть, не багато робитиму з ним. Тим не менш, я відчуваю необхідність написати свою думку про – на даний момент – можливо, єдиний і найшвидший шлях виходу з цієї суспільної кризи. У такий спосіб є вакцинація.

  Противники вакцинації є скрізь. Я не хочу мати з ними справу, вони мають право на свою думку. Як і я, я маю право приймати вільне рішення, робити щеплення від Covid-19 чи ні.

  Сьогодні характеризується великим обсягом інформації, яка доходить до нас різними каналами. Не брехатимемо, іноді дуже складно орієнтуватися в потоці часто суперечливої ​​інформації. Тому дуже важливо шукати джерела, посилання, перевірену інформацію.

  Я особисто постарався ознайомитись з максимально можливою інформацією. Спочатку було небагато, і моє ставлення до щеплень (десь восени минулого року) було досить нейтральним. Але з того часу багато що змінилося. І це справді не змінилося. Незважаючи на різні заборони та обмеження, ми не рушили на краще. Може, скоріше навпаки. Ось що не змінилося. І що змінилося? У різних країнах світу розпочалися масові вакцинації. І результати вже надходять. Знову ж таки, кілька хвилин пошуку, і кожен може скласти власну думку. Тож вакцинація справді може допомогти.

  Що не зовсім дивно. Щеплення від усього можливого вже кілька десятків років. Майже кожен отримав щеплення від чогось. Особисто я за більш як 20 років служби в десантниках зробив стільки щеплень, що навіть не згадаю. І серед них було багато екзотики.

  У мене ніколи не було вибору між невеликим ризиком побічних ефектів та відсутністю ризику, якщо я не зроблю щеплення. Це не так працює. Я не міг вибрати «заразитися». Я ніколи не мав такого вибору. Віруси не питають дозволу. Але в мене була можливість зробити щеплення. То був мій вибір. Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Схожі запити:

  • тактичні черевики кайот Вінниця купити
  • тактичні черевики кайот Київ купити
  • тактичні черевики кайот Хмельницький купити
  • тактичні черевики кайот Львів купити
  • тактичні черевики кайот Рівне купити
  • купити тактичні черевики кайот
  • купити тактичні черевики кайот Україна
  • Купити тактичні черевики кайот Київ

  Тактичні черевики кайот Київ купити

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

   

  Чи боявся я колись побічних ефектів щеплень? Можливо, ви ніколи не знаєте. Але завжди превалювало переконання, що щеплення захистить мене від набагато більшої погані. Я вважаю, що те саме і з вакциною Covid-19. Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Тому що Covid-19 відстій. Ви маєте визнати це. На всіх впливає по-різному, у всіх різна течія. На жаль, у багатьох складний курс. І є багато тих, хто має проблеми навіть після того, як вони були виліковані. Я вірю в це тому, що особисто мені було весело з ними.

  Понад 20 000 людей не пережили свій досвід з коронавірусом (це число було на початку написання цієї статті. Сьогодні це 24 117. Жахливе зростання). Це факт. Багато колег та друзів втратили близьку людину. Я їм довіряю. Ви, напевно, теж когось знаєте. Я довіряю тобі.

  Це війна. Війна із невидимим ворогом.

  Під час закордонних операцій у різних конфліктах для мене та моїх друзів було нормально носити балістичний захист, каску… Небезпека була, ми знали про це, треба було якось захищатися. І ми захистили себе. Те саме і з щепленням. Ми знаємо про інфекційне захворювання. І ми можемо захистити себе. Щойно захист не як балістичних пластин, а вигляді вакцини. Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Тактичні черевики кайот Хмельницький купити

   

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20225

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Але я не просто захищаю себе щепленням. Я також захищаю друзів на роботі. Сім’я вдома. Дослідження ясно показують (наприклад, тут) різке зниження поширення хвороби у зв’язку з вакцинацією. Я не хочу бути загрозою, яка може спричинити загибель інших людей. Я не хочу бути чорним пасажиром, що просто їде, але нічого не робить для різноманітності. Я хочу щось зробити.

  Так що якщо у мене буде можливість зробити щеплення від Covid-19, я не вагатимусь ні хвилини. Як будь-який відповідальний солдат, який серйозно ставиться до своєї роботи, я знаю, що не зможу допомогти, якщо мені знадобиться допомога. І в цьому суть. Армія — один із останніх інститутів, на які люди покладаються. Тому він не повинен вийти з ладу.

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Устаткування, яке не для всіх

  Це одна з найбільш часто придбаних у приватному порядку одиниць обладнання. Чому? Швидше за все це тому, що щось підходить кожному трохи по-різному. Кожен також має трохи різні вимоги для вступу. Ще однією причиною може бути відносно низька вартість. Тобто великий діапазон цін, що коливається від кількох сотень до кількох тисяч. Останнє, але не менш важливе, це той факт, що існує безліч різних типів обладнання. І він є майже кожен солдат. Ви напевно правильно вгадали… Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Тактичні черевики кайот Тернопіль купити

   

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20224

  Якщо ви здогадалися, що це пістолетний чохол, то ви маєте рацію. Звичайно, це лише моя думка, але, враховуючи, скільки різних випадків я бачу навколо себе, я думаю, що вона цілком обґрунтована. Так чи інакше – солдатові просто необхідна кобура для пістолета. Отже, якщо у нього є запасна зброя… Якщо вам зручно попередньо упаковану, яку, безумовно, можна використовувати, вам не потрібно читати далі…

  Але решта з нас розгляне його трохи докладніше. Як я вже згадував, це обладнання досить поширене. Проте я відчуваю, що це не зовсім гарна знахідка. Або ж солдати носять кобури, які не зовсім працюють.

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Однак, перш ніж я продовжу, добре сказати «чому» на самому початку. Навіщо мені справді потрібна якісна та безпечна кобура для зброї? Звичайно, тому що у мене є пістолет, і мені треба його носити… Але є ще один важливий чинник, про який часто забувають. Це захист від зброї. Як від втрати (для цього і потрібний корпусний запобіжник), так і від пошкодження (і тут треба дивитися на форму та розмір корпусу).

  То як же не обпектися при покупці правильного чохла?

  1. Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022
  2. тактичн берці кайот Київ купити
  3. тактичн берці кайот Україна купити
  4. тактичн берці кайот Львів купити
  5. тактичн берці кайот Вінниця купити
  6. тактичн берці кайот Хмельницький купити
  7. тактичн берці кайот Тернопіль купити
  8. тактичн берці кайот Рівне купити

  Тактичні черевики кайот Львів купити

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20223

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  По перше. Нам потрібно прояснити кілька важливих речей:

  Тип пістолета. Це цілком логічно. Я не купуватиму кобуру для Фантома, коли в мене буде Глок 17… Якщо тільки я не шукаю універсальну кобуру, яку я ніби не рекомендую.
  Спосіб використання чи носіння. Мені просто потрібно знати, ДЕ і ЯК я носитиму зброю. Він буде на жилеті? На поясі? Чи краще на ногу? У кожного рішення є свої плюси та мінуси, і навіть кожна спеціалізація воліє щось своє. Однак із цього випливає один важливий висновок, а саме система затиску корпусу.
  До речі про спеціалізації… Певний тип солдатів віддає перевагу пістолету з ліхтариком. Це не для всіх, але якщо ви з тих, кому це потрібно, вам доведеться шукати трохи інших випадків. Сумісний з вашим ліхтариком.
  Ціна. Я вже згадував про це у вступі. Чи хочу я звичайну кобуру, бо маю пістолет, тільки тому, що він маю? Мені вистачить кількох сотень. Але якщо я активно використовую пістолет (плюс у мене є ліхтарик), то мені доведеться поколупатися в кишені…
  Добре, я сподіваюся, що ми зрозумілі. Отже, я збираюся глянути на магазин.

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Тактичні черевики кайот Рівне купити

   

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20222

  • Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  І відразу перший підводний камінь, пов’язаний з пунктом 2. Кобури або з MOLLE з’єднанням, або “вдягаються” на ремінь. Вибирайте дійсно виходячи з того, який у вас ремінь і як ви носитимете пістолет. Для мене ідеалом є класичний стрілецький ремінь (півтора ланки) та накладна кобура. На жилеті залишається не так багато місця (до того ж він, мабуть, підходить лише водіям). А класичні рейтузи солдатам не дуже підходять. Але, звісно, ​​це можливо. Якщо у вас великий бойовий ремінь, то вам, напевно, знадобиться взяти кобуру MOLLE.

  Є ще одна конкретика. Так звана зменшена поясна кобура. Щось середнє між поясною кобурою та настегнаною кобурою. Думаю, для більшості солдатів це правильний вибір, який вирішує проблеми обох згаданих вище кобур. Проблема в тому, що це вирішується за допомогою додаткової платформи, яку ви прикріплюєте до існуючого корпусу. В чому проблема? Звичайно ціна, адже ви купуєте платформу окремо. Але воно того безперечно варте.

  Матеріал. Ще одна річ, яку, мабуть, потрібно вирішити. Хоча виробники більш менш дбають про це за нас. Що я маю на увазі? Ну а якщо вам потрібна кобура для певного типу зброї, то, швидше за все, це буде пластикова кобура. Навпаки, універсальні чохли найчастіше роблять із якогось матеріалу (кордура). Звичайно, бувають винятки, але зазвичай так і є. Тоді у нас є комбінація пластику та тканини. В основному це тканинний чохол із пластиковою напрямною пістолета. У кожного матеріалу є свої плюси та мінуси. І це справді не має великого значення. Як я вже сказав, зазвичай цю дилему за вас вирішить виробник… Ви шукаєте більш важливі параметри. Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Тактичні черевики кайот Вінниця купити

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20221

  Наприклад, загальна форма. Це дуже впливає на тягу пістолета. У вас вже має бути міцна хватка при першому дотику. Тоді ви зможете використовувати зброю швидко та ефективно. Чохли із клапанами можна побачити і сьогодні. На те є свої причини (для певних військ), але особисто я рекомендую уникати такого випадку.

  Форма також впливає захист зброї. Чим мінімалістичніше кобура, тим уразливіше пістолет. І тим більша ймовірність того, що він буде пошкоджений чи забруднений. З іншого боку, ми також маємо враховувати попередній пункт. Тож це свого роду компроміс. Рукоятка доступна, решта пістолета (в основному стовбур …) прихована. Іншими словами, я особисто уникав би таких міні-кобур (які дуже популярні у деяких солдатів).

  Для захисту від втрати використовується корпусний запобіжник. Ми вже це знаємо. Існують різні типи, і немає сенсу перераховувати їх усі тут. Так що я скорочуватиму його. Що простіше, то краще. Чим більше різних циферблатів, кнопок та інших дрібниць, тим більша ймовірність, що ви застрягнете у критичній ситуації. А ти цього не хочеш. Туди ж може потрапити пилюка, бруд, сніг… Тоді деякі запобіжники взагалі не працюють. І ти навіть не можеш дістатися пістолета… Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Тактичні черевики кайот Україна купити

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20228

  Чохли, що самоблокуються, – це окремий розділ. Ну що я можу сказати про це. Відмінно підходить для прихованого носіння у цивільному одязі. Але як солдат я уникав би їх. Деяка страховка – це просто безпека для мене як солдата. Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  І це зроблено. Тепер я, мабуть, маю сказати: «Купіть такий-то і такий-то чохол, тому що він найкращий». Але я не скажу. Тому що всім справді потрібен чохол, який відповідатиме їх конкретним специфікаціям. І це буде найкраще. Звичайно, ця стаття не є вичерпною. Тому якщо ви відчуваєте, що тут не вистачає чогось важливого, обов’язково поділіться цим з іншими в коментарях. Ми робимо це для себе, чи не так…?

  У будь-якому випадку, не забувайте про ці чотири принципи:

  Належна кобура повинна захистити зброю від втрати та знищення;
  Належна кобура повинна дозволяти безпечно та легко витягувати зброю;
  Правильний корпус повинен бути там, де він мені потрібен;
  Правильна кобура має бути сумісна з моєю зброєю та її аксесуарами.
  Дотримуючись цих принципів, ви не повинні обпектися при покупці.

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  Кобура для пістолета не всім. Але якщо в мене вже є пістолет і ношу його, то у правильній та якісній кобурі. І це має служити мені. Бо коли справа доходить до справи, кожна секунда зволікання може бути фатальною. Якісний чохол справді може врятувати мені життя.

  Коментарі

  аватар
  Мартініус
  Дата: 09.12.2013
  Час: 20:27
  Я здебільшого згоден з оглядом, тому що я також був користувачем цього чохла протягом декількох місяців. Єдине, в чому моя думка розходиться, так це аварійний запобіжник, див. картинку з текстом “Звільнити аварійний запобіжник трохи проблематично”. Особисто я з самого початку звик до цього випуску і вважаю його дуже вдалим. Якщо я добре відрегулюю натяг гумки, яка буквально зносить пряжку при натисканні, це ідеально. Я думаю, це справді індивідуально. Але я відніс би цю частину швидше до плюсів, ніж до мінусів.

  00
  аватар
  Маршувати
  Дата: 09.10.2013
  Час: 11:31
  Сержа:
  Слідкуйте за нашою сторінкою у ФБ, відчуваю, що там може з’явитися якесь фото… 😉
  Наш ФБ досить швидко виконує побажання наших читачів.

  В іншому справа на дні не до кінця закрита… Отвір (прим. так на палець) є.

  00
  аватар
  Серж
  Дата: 09.10.2013
  Час: 11:10
  а фото зі шлевкою не буде? в іншому корпус хороший, начебто + оцінюю, що він закритий знизу = бардак у стовбур не потрапляє

  Коментарі

  аватар
  Томас007
  Дата: 12.11.2017
  Час: 23:49
  На даний момент встиг відкатати всі сезони з кліматом static V luxe … враження … ізоляція від землі, повне задоволення навіть в могилі при -20. І так, на ньому справді можуть спати дві людини. З погляду ідеального рішення 🙂 Але…
  Надування не таке швидке, як може здатися, коли інші вже включають свої спальники, ви ще надуваєтеся.
  Коли йде сильний дощ і баша погано розтягнута і починається дощ на Климитці, ребристість стає досить пристойною калюжею, те саме відбувається і при необережному русі в могилі, коли вночі тане сніг. А вранці замерзне. На жаль, при тривалому знаходженні на снігу за низьких температур клапан дуже швидко замерзає. Це позбавляє необхідності турбуватися про те, як швидко можна буде упаковати надувний в таку погоду, надути його можна тільки після декількох теплих вдихів. На жаль, за кілька днів при температурі нижче -10 конденсат усередині теж замерзне. І ви втрачаєте дорогоцінний час сну, намагаючись розгорнути замерзлий надувний човен.

  Резюме: ідеальне рішення, абсолютне задоволення та рекомендація (на жаль, але не для тактичних цілей та перебування у снігу)

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

  00
  аватар
  Маршувати
  Дата: 05.07.2015
  Час: 11:55
  Рекол:
  Згоден. У холоднішу погоду інша історія.
  Але мене цікавило інше. Це безумовно неоейр з вищим значенням R. І взимку він це обов’язково дізнається. Але це завжди щось для чогось. Вони також більші в упакованому вигляді. Час, необхідний для надування та швидкої упаковки, також буде незрівнянно більшим. Про ціну навіть говорити не треба…
  Так що для кемпінгу чи чогось подібного, куди нікуди не поспішаєш, так. Але чи він підходить і для патрулювання? ЦЕ вирішувати кожному товаришу;-).

  10
  аватар
  Reccol
  Дата: 03.07.2015
  Час: 14:09
  Mart:
  Це індивідуально, але в холоднішу погоду різниця становить 2 градуси. І різниця дійсно очевидна, коли ви лягаєте на цю Клімітку або на один з тепліших Neoair, у яких значення R майже 6. Влітку це зовсім не проблема, але значення дійсно має сенс, принаймні, як керівництво.
  Я не став би брати клімат один взимку, я тільки один раз робив подібне.

  00
  аватар
  Червус
  Дата: 03.07.2015
  Час: 09:15
  Очевидно, що це слабкий надувний матрац, тому від нього не можна очікувати добрих теплових властивостей. Але це вирішить термофольга або якийсь слабенький поролон.

  00
  аватар
  Нгарем
  Дата: 02.07.2015
  Час: 20:24
  Вітання. Коли я виходжу на вулицю, я пробував спати на шматку утеплювача з лазневої білизни (Ізоміла), пінопластових килимках, австрійських килимках для скелелазіння (імпортованих в 1982 році), ізофользі Alumate, виготовлених на замовлення гамаків + кельт, по гамаках + кельт. початку, 2-а через 1/2 роки водіння). Я б не став міняти Hammock Grand River (https://www.facebook.com/Hammock.Cz), який я купив торік.

  10
  аватар
  Маршувати
  Дата: 02.07.2015
  Час: 19:12
  Reccol:
  Хм, це правда, що низьке значення. Питання, наскільки інформативна методика.
  Порівняно з Thermarest R2,2 різниці не відчув…

  Купити тактичні черевики кайот,берці,черевики на осінь Україна,Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2022

 • Hits: 12

  Чолов розмір

  , , , , ,

  Колір

  Матеріал

  Сезон

  , ,

  Вид взуття

  ,

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 12

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 12

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 12

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 12

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Тактичні черевики кайот 7166/берці кайот”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X