Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Розпродаж!

Берці демісезонні військові хакі нубук весна/літо/осінь

2 690,00 грн.

 • Розмір(довжина устілки)
 • 40 – (26 см)
 • 41 – (27 см)
 • 42 – (27.5 см)
 • 43 – (28.3 см)
 • 44 – (28.8 см)
 • 45 – (29.5 см)
 • 46 – (31 см)
Порівняти
Артикул: БРЦ-2/3053 Хакі-sh GX Категорія:

Берці демісезонні військові хакі нубук весна/літо/осінь

 • Всередині мембрана до – 5 (холодна весна/осінь або тепла зима)

або

 • Всередині дихаюча сітка (тепла весна/осінь або літо)

✔️Верх виконаний із високоякісного натурального нубука✔️Устілка: м’яка, знімна✔️Підошва: гумові з протектором

Переглянути усі берці

Переглянути усі кросівки

Група у Телеграм

Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

 • Корисна інформація

  Берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір Хакі
  Матеріал нубук
  Підошва ТЕП
  Сезон Зима
  Вид взуття Берці,черевики

  Корисна інформація:

  ДАВИД СВОБОДА: Путін розв’язав війну проти України через своє своєрідне розуміння історії

  Берці демісезонні військові Україна купити

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  «Нахил України на Захід у Москві оцінили як історичну єресь: Україна приватизується Росією як «колиска російської державності». Коли росіяни вторглися в Україну, вони спочатку намагалися продати світові історію про неіснуючий народ і неіснуючу країну, потім повернулися до усталеного твердження, що українці не святі, що вони вбивали поляків під час війни. і що у них був “той Бандера”.

  Це називається озброєнням історії. Озброєння історії можна підсумувати таким уроком: якщо ви робите лайно, відволікайте увагу, вказуючи на давно незначущі минулі події. Бандера був терористом і борцем за вільну Україну в одному, не демократом, а під кінець противником найстрашнішого, що принесло ХХ століття – нацизму і комунізму. Бандеру неможливо зрозуміти, якщо не зрозуміти час, у якому він діяв». Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Схожі запити:

  • Берці демісезонні військові Україна купити
  • Берці демісезонні військові Київ купити
  • Берці демісезонні військові Львів купити
  • Берці демісезонні військові Вінниця купити
  • Берці демісезонні військові Хмельницький купити
  • Берці демісезонні військові Вінниця купити
  • Берці демісезонні військові Рівне купити

  Докторе, нещодавно ви сказали в інтерв’ю модератору Честміру Стракаті, що Путін вдарив нас по голові підручником історії. Що сучасні люди люблять виступати в ролі суддів над українською історією, оцінювати явища того часу очима сьогодення та звинувачувати українців в історичних реаліях, не знаючи загального контексту. Громадської освіти бракує історії, і завдяки цьому брехня ходить по світу своїм шляхом, коли брехуни дійсно брешуть, бо часто це їхня професія, але подальша дурість завдає набагато більше шкоди. А ще завдяки дурням поширюється російськими та проросійськими каналами історична інтерпретація, яка в професійних колах називається weaponization of history – тобто перетворюють історію на зброю. Чи можете ви детальніше розповісти про це твердження читачам Armádní noviny? Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Я можу підсумувати веанізацію історії в уроці «Якщо робиш лайно, відволікай увагу, вказуючи на давно незначущі минулі події». Приклад: місіс XY повертається додому з вечірки, на неї напали, зґвалтували та пограбували. Оскільки злочинець є сином мера, місцева газета за вказівкою мера починає тиражувати новини про те, що пані XY в минулому кілька разів змінювала партнерів, тому вона щось на зразок повії. При цьому вказується, що вона змінила кілька місць роботи – розумієте, ми маємо справу з мінливою жінкою. До того ж на останніх виборах підтримувала правих/лівих – тому політично неблагонадійна. Попереджаю вас, що скоро всі будуть мати справу з історією пані XY, а її нещастя стане справою негідників.

  На рівні гібридної війни, яку веде Росія, це єдина процедура. Людина є тривимірною істотою і не живе лише теперішнім і майбутнім, а має відношення до того, що було. І тому вплив на його уявлення про минуле є дієвим засобом заплутати його, позбавити впевненості у своїх діях, спотворити його уявлення про себе. Ми всі, як нації та як окремі особи, повинні знати не лише куди ми йдемо, але й звідки ми йдемо. Бо «звідки» ми будуємо свою історію – історичну історію. Людина без історії – це суперечність, без неї наша психіка не може.

  І це «звідки» росіяни жорстоко гвалтують шквалом брехні та маніпуляцій, щоб ми спотикалися на шляху вперед. Коли росіяни накинулися на Україну, вони спочатку намагалися продати світу історію про неіснуючий народ і неіснуючу країну, потім повернулися до перевіреного: «Українці не святі, під час війни вбивали поляків і мали того Бандеру». В результаті українця завалюють запитаннями на кшталт «а що сталося з тими Бандерами» замість того, щоб стукати по столу і казати: «Яке це має відношення до сьогоднішнього російського геноциду в Україні?»

  Берці демісезонні військові Київ купити

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20235

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Тож чи можна стверджувати, що російські інформаційні центри використовують такий феномен, як атаки ідентичності матеріально насиченого західного суспільства, коли, наприклад, зняття різних пам’ятників і статуй також пов’язане з цим явищем? Щоб росіяни ставилися до історії цілеспрямовано так, щоб згодом притупився інтерес сучасного суспільства до історії, бо історія, простіше кажучи, примітивізована? Або вони скоріше неправильно тлумачать? Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Суть озброєння історії полягає в тому, щоб вирвати речі з контексту. Історія – складна річ, у якій багато «але» і багато «проте». Тим часом озброєння замінює свої знаки питання знаками оклику, здається, що все зрозуміло, зводить історичний матеріал до яскравих розділів, а потім представляє їх цільовій аудиторії, щоб прищепити чітку думку, яка служить політичним цілям. Москва адаптує ці спотворені історичні меседжі до конкретних країн, грунтуючись на добре знаючи їхні історичні комплекси та упередження. Наприклад, він добре знає, що між поляками та українцями є незагоєна рана давньої міжнаціональної ворожнечі, тому нагадує про «бандерівські» злочини, бо правильно розраховує, що цим питанням займеться нинішня польська націоналістична влада. Таким чином їй вдається розлютити окремі нації і тим самим спрацювати на їх моральній дезорієнтації.

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Чи ця зброя колись застосовувалася проти нас?
  Звісно, ​​ми також мали честь спецоперації на цьому напрямку, коли чотири роки тому Росія влаштувала агресивну канонаду у відповідь на демонтаж пам’ятника маршалу Конєву та пам’ятника Репорам родині Власових. Чехи пройшли жорстокий прискорений курс історії «made in Russia», під час якого їм наполегливо нагадували, хто їх визволяв у травні 1945 року. Зважаючи на те, що ми народ, який любить писати історію для українців, але не знає своєї, ми схильні піддаватися на цей емоційний шантаж, який робить нас невдячними.

  Ми тонемо в дискусії «хто нас звільнив», і ніхто не задається питанням, чому громадяни Чехословаччини, які втекли до Радянського Союзу з осені 1939 року до 22 червня 1941 року, мусили страждати в радянських таборах, а Сталін уклав пакт з Гітлером раніше. нарешті повернувши їх проти німців дозволили воювати. Я не маю ілюзій щодо мужності чеського чоловіка, але пропозиції, ніби ми терпляче чекаємо, поки інші звільнять нас від нацистів, є небезпечно грубим. Але росіяни добре володіють моральним примусом. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  А якщо повернутися до згаданих вами матеріально насичених суспільств, то так – у США та Великій Британії точилася відома війна з різноманітними пам’ятниками, передісторію якої я б не шукав у Москві. Але якщо ми говоримо про Москву, цілком імовірно, що одного дня деякі з архівів Мітрохіна стануть свідками того, як Росія допомогла поглибити ці рови ідентичності та культурні війни, особливо в Америці, і розпалила ці пристрасті.

  Берці демісезонні військові Львів купити

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20234

  Чи є захист від використання історії як зброї?
  У фахових посібниках їх декілька, але передусім від мене ви дізнаєтеся парадоксального: не втягуватися в історичну полеміку, не намагатися обґрунтувати історичну неправду, а вказувати на доцільність історизаторських демагогів. Щоб демаскувати, кому зручно говорити про Бандера і т.д. тільки так і так. Іншими словами: я, як історик, маю піти у відпустку.

  Гаразд, але для тих, хто цікавиться: як приклад озброєння ви також наводили твердження, що Українська Повстанська Армія (УПА чи так звані бандерівці) хотіла вигнати з України, окрім поляків, і волинських чехів. Вона не хотіла?

  Розумієте, і знову доводиться порушувати принцип недоцільності втягуватися в історичні дебати. Вже тому, що, на думку деяких критиків, я тут щось відкусив і не пояснив (по-перше, мабуть, недостатньо пояснив їм цей принцип). Ну а з лютого 2014 року, коли чеські ЗМІ торкалися «бандерівських» злочинів, вони, окрім поляків, ніколи не обминали волинську богему. Це нове, бо до того часу про воєнні трагедії волинян чеська преса повідомляла лише у більш присвячених статтях чи інтерв’ю. Я стежу за цією справою з другої половини 90-х, тому я не розмовляю з вітром. З лютого 2014 року – це випадково, чи не так? «Хтось» ввів у чеську громадськість ідею, що УПА хоче мати етнічно чисту Україну, отже Україну без чехів. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  По-перше, це нісенітниця, що УПА прагнула етнічно чистої України. Вона хотіла України без польського елементу і меншин, які вона сприймала як загрозливі. Поляки вже одного разу зірвали державну спробу України, а саме після Першої світової війни. Натомість на Бандерівській конференції восени 1942 р. волинських чехів віднесли до народів, у яких український визвольний рух не бачив перешкоди своїм планам, і дозволили їм залишитися у вільній Україні. На відміну від поляків, які зазнали колективної та жорстокої помсти. Наявні нам джерела однозначно підтверджують цей зв’язок із чехами. Збереглися листівки УПА та заклики до чеського населення вступати в боротьбу проти гітлерівських і червоних окупантів України.

  Наприклад, у випадку трагедії Чеського Малина, спаленого нацистами в липні 1943 року, УПА віддала щиру шану чеським жертвам. У листопаді 1943 року чесько-українське село Будераж стало свідком Першої конференції невільних народів Східної Європи та Азії, де український націоналістичний опір під егідою Організації українських націоналістів (ОУН) взяв на себе завдання побудови спільного фронту пригноблених Москвою народів. Я зовсім не заперечую, що насильство УПА було спрямоване і проти чехів, але це були ситуативні та індивідуальні акти. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

   

  1. Тактичні берці Україна купити
  2. Тактичні берці Київ купити
  3. Тактичні берці Вінниця купити
  4. Тактичні берці Хмельницький купити
  5. Тактичні берці Тернопіль купити
  6. Тактичні берці Рівне купити
  7. Тактичні берці 2023

  Котра година?
  У нашому контексті Купічов став терміном для чеського села, яке успішно протистояло двом рейдам УПА в листопаді 1943 року, хоча місяцем раніше в Дермані чеська група опору Бланік уклала з передплатниками угоду про взаємний нейтралітет. 27-а піхотна дивізія Армії Крайової польської мала свою базу в Купічові, що ймовірно стало причиною невдоволення місцевих структур УПА. Але зі спогадів ми дізнаємося, що Купічов також укріпився проти візитів радянських партизанів. Huleč Česká була такою ж справою, як Купичов; кілька інших сіл організували міліцію, але в загальному контексті широкі «бандерівські» напади на Богемію були цілком маргінальним явищем. У селі Несвіч загін УПА врятував чехів від каральної експедиції поляків, які разом з гітлерівцями в тилу наступали на ймовірних пособників УПА. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Берці демісезонні військові Вінниця купити

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20233

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Ми знаємо, скільки чехів було вбито?
  Загалом зафіксовано 376 випадків чеських жертв, приписаних УПА (чехів на Волині було 30 тис.). Це записи, які часто викликають суперечки, сповнені протиріч. Багато втрат сталися в період, коли совєти вже повернулися в цей район. Але чому УПА в 1944-1946 роках, коли сама зіткнулася з поверненням сталінської влади, була зацікавлена ​​в придушенні традиційно дружньої та лояльної меншини?

  Іноді наведені дані можуть свідчити про діяльність злочинних груп. У тому заплутаному терені різні елементи видавали себе за УПА, бо «бандерівці» тоді мали авторитет. Іншою підгрупою античеського насильства УПА були, очевидно, напади на радянські структури, в яких багато чехів брали участь після війни. Тоді упісти та чехи часто виступали один проти одного зі зброєю, бо совєти вербували представників національних меншин до спеціальних ударних батальйонів для ліквідації УПА. Проте, коли йдеться про джерела суб’єктивного характеру, спогади та свідчення, то з них випливає, що український опір подекуди цілком немилосердно поводився з цивільним чеським населенням – коли треба було відібрати продовольство чи шукати зброю. З такою ж безжальністю поводився радянський партизанський рух, який також не відступав від злочинів проти людяності, щодо самих українців. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

   

  Вид взуття
  Ботинки
  Матеріал підкладки
  Текстиль
  Матеріал верху
  Шкіряні
  Країна виробник
  Україна
  Застібка
  Шнурівка
  Сезон
  Весна/осень
  Цвет
  пісочні
  Матеріал підошви
  ТЕП
  Стиль
  Повсякденний
  Модель
  Yuves 122
  Вид устілки
  Текстильна
  Артикул
  Yu 122 пісок
  Виробник
  Yuves
  Категорія взуття
  Чоловічі

  То чи це була античеська етнічна чистка?
  Немає. Це були окремі трагедії, і всі їхні чеські жертви, звичайно, заслуговують на гідне вшанування. Але ми повинні зауважити дещо інше. Українських чехів було вбито Сталіним у багато разів більше. Найбільше масове вбивство громадян чеської національності більшовики вчинили з власним смаком у дні Мюнхенської кризи, у вересні 1938 року. Ви помітили, щоб у нас хтось звинуватив у цьому росіян?

   

  Потім радянський режим обрушився на решту Волинської Богемії, коли у вересні 1939 р. приєднав захоплені від Польщі західноукраїнські області до УРСР. Зрештою, чехи опинилися в ролі гарматного м’яса, коли Червона армія, якій беззастережно корився Людвік Свобода, гнала їх у нещадні дії в Дуклі та інших місцях.Коли наші співвітчизники з Волині після війни врешті переселилися до Чехословаччини, за зміну вони натрапили на невдоволення своїх сусідів-чехів, які після німців торгувалися з ними майном. Комуністична влада бачила у волинській Богемії ненадійний елемент, який знає неприємне багато про радянську дійсність. Життя волинян у нашій країні часто було похмурим і сповненим напруги аж до падіння комунізму; вони опинилися в полі зору СтБ так само, як і українська національна меншина. Тож ми самі були винні перед співвітчизниками, але навіщо каятися, коли у нас за це є «бандерівці»? Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Берці демісезонні військові Хмельницький купити

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 20232

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  З вашої наукової точки зору, що насправді зараз відбувається в Україні?
  Для того, щоб я застосував тут науку історика, ви повинні будете спитати мене через тридцять років. Вже рік ми спостерігаємо жорстоку спробу Росії повернути розвиток і зберегти Ялтинську систему, тобто такий порядок, який утримував неросійські народи в зоні російського впливу. Я знаю, що всупереч поширеному міфу в Ялті в лютому 1945 року, світ не був розділений, але ці переговори повноважень у моральному сенсі залишили мільйони східноєвропейців, у тому числі антикомуністичних росіян, на милість Рад.

  Навіть після закінчення холодної війни ослаблена Росія не відмовилася від своїх амбіцій контролювати ці країни. Прибалтика оминула його завдяки інтеграції в західні структури, а от уклін України на Захід у Москві оцінили прямо як історичну єресь: Росія приватизує Україну як «колиску російської державності». Підкреслюю одну примітну річ: цю війну почали погані студенти-історики. У нього немає територіальних чи енергетичних потягів – уся матеріальна здобич другорядна. Вона виникла через своєрідне розуміння історії Путіним. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

   

  Чи можна з деяким перебільшенням назвати, що ми є свідками початку третьої світової війни?
  Це найбільша військова агресія в Європі за останні 75 років. Її очолює найбільша країна світу, ядерна держава та член Ради Безпеки ООН, а її прагнення — змінити світовий порядок. Коли Японія здійснила свої завоювання Китаю в 1930-х роках, ретроспективно, на думку багатьох істориків, це був фактичний початок Другої світової війни — задовго до 1 вересня 1939 року. Війни іноді отримують назви постфактум. Додайте амбіції Китаю та Ірану, ознаки заворушень у західних суспільствах, ненависну політичну полеміку. Востаннє такі настрої були напередодні Другої світової війни. Загалом, я ставлю на третю світову, але мене дуже зацікавила нещодавня думка Леоніда Гозмана про те, що ми маємо справу з закінченням Другої світової війни. Але той факт, що це щось «світське», також виявляється кількістю ліній, за якими воно атакується. Росіяни використовують соцмережі, добре налагоджених тролів, вони відтворюють це через енергію чи корупцію. Були також окремі теракти. Це не поодинока проблема українців. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

   

  Ви вважаєте, що і Захід, і НАТО недостатньо допомагають Україні. Ви вважаєте, що треба закривати росіян, кажучи спортивною термінологією. Що буде далі і чи можливо взагалі «закрити росіян»?
  Не позерство, а страх спонукає мене до, здавалося б, сильних промов. Страх усвідомлення того, що третього шляху немає: росіян або дадуть по голові, або над нашими головами буде постійна хмара. Торішнє вторгнення – лише розділ у війні, від якої Кремль не відмовляється роками і яку має намір продовжувати. Це незаперечна істина. Друге, що досить підштовхнути росіян, щоб вони розбіглися у війську, але їхня сила в нашому страху. У світі немає жодної доброї речі, яка б прийшла без ризику.

  Культ жіночності та розклад цінностей роблять західний блок млявим супротивником, який заздалегідь відмовляється від сильних карт у своєму розпорядженні. Заради Бога, якщо вже хтось безпідставно боїться ядерної війни, то нехай хоч не сурмить про це на весь світ! Говорити ворогу, що у нас є кордони, які ми боїмося переходити, означає одне: більше полеглих українських героїв, більше розбомблених будинків, Україну все більше топчуть. Наслідком буде катастрофа всієї Європи, бо країна все одно ляже на наші плечі. Що залишилось? Звалити все, що маємо, на Україну і переходити на військову економіку. Обидва вони були упущені, тому ймовірність того, що ми будемо втягнуті у війну більш прямо, ніж ми хочемо, трохи більша.

   

  У 2021 році ви видали книгу «Сталеве яблуко», над якою працювали близько шести років і яка присвячена історії українського радикального націоналізму 1920-1939 років. Чому ви обрали цю тему?

  Якось інстинктивно тяжію до роботи нелегкої і невдячної, як я її називаю, «моторошної». Чи можете ви придумати кращу тему, ніж український радикальний націоналізм? Це була сила, яка відіграла свою роль у найдраматичнішу добу європейської історії, а ця доба була найкривавішою в Україні. Хто вивчає український націоналізм, той насправді вивчає Європу від Ірландії до Уралу. Бо немає жодної теми і жодної великої тенденції європейської історії, яка б не виявилася в посиленому, нерозведеному вигляді саме в Україні. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Нацизм і комунізм не народилися тут, але вони вплинули на Україну найфатальніше з усіх країн. «Колабораціонізм» як крилатий термін асоціюється з воєнною Францією, але ми все ще говоримо про це у зв’язку з Україною. Те саме стосується антисемітизму: він був скрізь, але всі роблять вигляд, що українці історично мають на нього патент. І зрештою, коли у наше життя увійшли такі слова, як інформаційна війна, тролі та кремліботи? У зв’язку з українською революцією 2014 року. Але я уникаю будь-яких езотеричних розмов про «прокляту» чи «нещасну» країну. Україна це ми. Це частина нас самих, перенесена на схід, де перетинаються культури, а з ними й інтереси великих держав. І це породжує конфлікт.

  Берці демісезонні військові Тернопіль купити

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Чи вдалося вам досягти тих цілей, з якими ви бралися за створення цієї книги?
  Не вдалось і не вдасться, навіть якщо я вчасно випущу «Грушу» чи «Вишню». Тепер я знаю, що не впораюся з потоком брехні та дилетантства, які спотворюють наше уявлення про Україну і які так успішні в нашій країні. Бо українознавство — це єдина галузь, яка потребує, окрім фахових знань, знання того, що все, що про неї скажеш із найкращою професійною совістю, через 24 години буде піддано сумніву черговою нісенітницею, написаною гарячою редакційною голкою чи з злої волі. Це як антисемітизм: він протистоїть усім розумним запереченням і вічний. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

   

  Чому, на вашу думку, існують такі упередження щодо України?
  Тому що Захід не може раціонально прийняти, що «Україна – це ми» і воліє культивувати міфи, які демонізують країну. Захід проектує свою нечисту совість на українців, а Україна функціонує як вигрібна яма для його (наших) невирішених проблем з історією. Цьому сприяє те, що ми підсвідомо бачимо державу і націю в Україні не само собою зрозумілими, незавершеними. Цю амбівалентність досі нав’язують нам російські хулігани, і, на жаль, вона інколи віддзеркалюється в польській історичній риториці.

  Водночас українцям у минулому доводилося вести нерівну боротьбу з обома державами. Приклад, який заплутує ваше початкове запитання: криваві етнічні чистки, які УПА вчинила проти поляків під час війни, мають багато пристрасних суддів, особливо в нашій країні. Поки ми не починаємо запитувати, куди зникли три мільйони наших співвітчизників німців, які населяли чеські землі протягом багатьох поколінь. Тому я завжди кажу що чехи (росіяни та поляки) ніколи не пробачать українцям їхніх власних гріхів. Тож вивчати український радикальний націоналізм – це як користуватися неврологічним молотком: вдаряєш по одній точці й отримуєш рефлекторну відповідь.

   

  Якою людиною був Степан Бандера з точки зору українця та історика? Чи був він героєм, колабораціоністом чи просто відчайдухом, який «хапався за соломинку»?
  Кожного разу, коли я стикаюся з питанням «homo Bandera», виникає дивне відчуття: чому ми досі говоримо про когось, кого більшість тих українських героїв, які сьогодні гинуть на полі бою, навіть не знають? Хто не мав диктаторської влади на жодному етапі свого життя, навпаки, він був ув’язнений протягом значної частини свого життя і жив ще довше як вигнанець у вигнанні? Що його так захоплює?

  І ви бачите: озброєння знову наздогнало нас і підтверджує свою ефективність. Не можна зрозуміти Бандеру, якщо не зрозуміти час, в якому він творив. Коли йому було дванадцять, у 1921 році, українці стали найбільшою європейською нацією без власної держави, поділеною між чотирма владами. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  З них Польща та Румунія були гордовитими гнобителями, а Радянський Союз з часом був геноцидом (чехословацькі українці/русини все ж перемогли). Згадаймо, що з 1918 року українці вели героїчні бої за свою державність з більшовиками, потім поляками, російськими білогвардійцями, Румуни, і що їхня короткочасна державність ґрунтувалася на праві та гуманітарних ідеалах із присмаком соціалізму. Поразка України в 1921 році позбавила Європу демократичного бар’єру проти червоної Москви. Народилося покоління українців, які звинуватили саме цю демократію в поразці війни за незалежність. З неї вийшов Бандера – терорист і борець за вільну Україну в одному. Не демократ, але під кінець противник найгіршого, що принесло ХХ століття – нацизму та комунізму.

  То як же «героїзм» Бандери?
  Поняття героїзму неможливо виміряти і визначити. Він був героєм для тих, хто відгукнувся на його повідомлення. Він витримав випробування, яке, на щастя, витримало наше покоління. Терористи часто героїчні: вони вражають мене тут як одного з багатьох голодувальників з Ірландської республіканської армії в 1981 році. Але історія людства, особливо історія України, сповнена героїв, які не були терористами. Я думаю, що ці люди мають моральну перевагу.

  Але поясню, чому Бандеру сьогодні позитивно сприймають 74 відсотки українців. Бо Степан Андрійович був головним героєм того українського руху, який не склав зброї навіть після закінчення Другої світової війни. Українське вигнання й опір, разом із балтійським і білоруським, марно апелювали до розуміння Заходу. Для них це не був кінець війни, лише її продовження зі старим ворогом – російським імперіалізмом. Бандера писав, що Росія їх задушить, незалежно від того, більшовики чи хтось інший. Марна слава, що була ясновидиця. Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

   

  Берці демісезонні військові Рівне купити

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Перед початком нашої розмови Ви наголосили, що Ви не друг України, а науковець. Тому наприкінці інтерв’ю я задам вам більш особисте запитання – як ви прийшли до вивчення українознавства та історії, що спонукало вас і чому? А ви коли-небудь шкодували, що обрали ці сфери? Зрештою, це не зовсім прибуткові галузі.
  Хочеться сказати щось пікантне незвичайне, щось на кшталт «у дитинстві я потрапив в аварію, а потім ангел уві сні сказав мені стати українцем». Я більше навіть не намагаюся цього робити і відразу скажу, що це поле сталося зі мною. Були деякі інгредієнти, які спрямовували мене. Десь у шостому класі, ще до 1989 року, мене на перервах почала заворожувати карта «СРСР» і неосяжні простори, які на ній постали.

  З них «Українська РСР», як її тоді називали і писали, привернула мою увагу як інша, ближча і соковитіша «Росія». Я тоді не сумнівався, що це «росіяни», як не було сумніву, що «бандерівці» — синонім головорізів: це дійшло до мене не лише через режимні канали, але, гадаю, це натякало й література Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Союзу борців-антифашистів з дідусевої бібліотеки – під час війни учасник опору у Франції. І такі розбійники завжди спонукали мене до розслідування. Я незліченну кількість разів жалкував про свій вибір не через невеликий прибуток, а тому, що мені бракувало впевненості, що він мав сенс. Лише Володимир Путін і його соратники – антиукраїнські піарники, цивільні особи, тролі – надали сенсу моїй роботі.Моя сфера стала цікаво драматичною, але й показала мені межі людського розуміння в гуманітарній сфері. Щоб народитися знову, я хотів би бути психіатром або кримінологом. Навряд чи вже історик.

  Дякую за інтерв’ю.

  магістр наук Давид Свобода, д. ф.-м.н., нар 1977, українець та історик. Екстерном викладає історію України на факультеті суспільних наук Карлового університету. З 2012 року працює в Інституті вивчення тоталітарних режимів, є редактором періодичного видання Slovanský přední , а з 2020 року також працює редактором у Музеї пам’яті ХХ. століття. У вільний час вивчає іноземні мови, грає на барабанах, займається боксом і відпочиває в походах на природу.

  Купити берці демісезонні військові хакі нубук на мембрані з гербом Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

 • Hits: 49

  Чолов розмір

  , , , , , ,

  Колір

  Матеріал

  Сезон

  ,

  Вид взуття

  ,

  Підошва

  Підкладка

  ,

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 49

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 49

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 49

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 49

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Берці демісезонні військові хакі нубук весна/літо/осінь”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X