Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Жіночі тактичні черевики

2 490,00 грн.

 • Довжина по устілці
 • 36-23 (см)
 • 37-24 (см)
 • 38-24,5 (см)
 • 39-25 (см)
 • 40-25.5 (см)
Порівняти
Артикул: BRC-3/3044-AIR койот TR Категорія:


Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023✔️Модель: BRC-3/3044-AIR койот TR ✔️Верх виконаний із високоякісного натурального нубука та водонепроникної тканини ✔️Всередині дихаюча сітка ✔️Устілка: м’яка, знімна. ✔️Підошва: Цепка з протектором , дуже легка та прошита

Розмір 36,37,38,39,40,
Колір Койот
Матеріал Нубук+кордура
Підошва Термогума ТЕП
Сезон Весна,літо,осінь
Вид взуття Берці,черевики

Переглянути усі Кросівки

Переглянути усі Берці

Група у Телеграм

 • Корисна інформація

  Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023 Україна

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 20237

  Купити берци воєнні чоловічі,жіночі,берці,черевики тактичні хакі олива шкіра весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  Уральський тайфун – російський MRAP
  На цьогорічній виставці Eurosatory 2012 відомий російський виробник важких вантажівок «Урал» представив оригінальний броньований автомобіль категорії MRAP «Урал Тайфун». В даний час росіяни тестують два прототипи, причому завершити випробування в 2013 році. Урал Тайфун буде цікавий менш вимогливим покупцям, де він складе конкуренцію західним машинам MRAP своєю, безсумнівно, вигідною ціною.

  Жіночі тактичні черевики

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 20234

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  Урал Тайфун побудований на шасі стандартної вантажівки Урал 6х6 (Урал-4320) . Компонування традиційне, як і в інших транспортних засобів MRAP . За передньою віссю розміщується екіпаж, а десантник, що транспортується, — ззаду, у спеціальній броньованій надбудові.

  У базовій комплектації автомобіля не бракує підсилювача керма, кондиціонера чи централізованої накачки шин. На палубі даху можна розмістити люк або навіть дистанційно керовану бойову станцію з гранатометом або кулеметом калібру до 14,5 мм. Звичайно, все залежить від побажань замовника.

  Схожі запити:

  • Жіночі берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні
  • Жіночі тактичні черевики
  • Жіночі берци койот з гербом
  • Жіночі берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні
  • Жіночі тактичні черевики,берци,берці літні,на літо,літні
  • Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом осінь,на осінь,осінні
  • Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,на весну,весняні

  24-тонну машину приводить в рух дизельний двигун ЯМЗ-5367 потужністю 450 к.с. (330 кВт) і крутним моментом 1470 Нм. Двигун передає свій крутний момент на вісь через 6-ступінчасту коробку передач і двошвидкісне зчеплення. Максимальна швидкість по дорозі з твердим покриттям 105 км/год, по бездоріжжю 50 км/год.

  Жіночі берци койот з гербом

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 20235

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  Запас ходу автомобіля тоді дійсно екстремальний. За даними виробника, «Урал Тайфун» може проїхати зі своїм 600-літровим баком до 1800 км, звичайно ж, на постійній швидкості та по дорозі з твердим покриттям.

  Екіпаж з двох осіб і десант (12 осіб) сидять в окремих закритих броньованих кабінах, які забезпечують захист від вогню стрілецької зброї та осколків від вибухів. Сам «Урал Тайфун» витримує вибух заряду, еквівалентного 8 кг тротилу.

  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір Хакі
  Матеріал нубук
  Підошва ТЕП
  Сезон Зима
  Вид взуття Берці,черевики

  На жаль, про це більше не йдеться, здається, це вибух перед передньою віссю (імовірно) або під центром автомобіля. Заради інтересу зазначимо, що прямий конкурент, чеський MRAP Vega , витримує вибух 10 кг тротилу під будь-яким колесом передньої осі.

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  Саме для чеського бронетранспортера Vega Ural Typhoon може стати «смертельною» загрозою. Цільові клієнти будуть схожими для обох машин. Західні військові перенасичені автомобілями MRAP , тому можливі ринки збуту лежать на Близькому Сході, у Центральній Азії, Африці чи Індії. Česká Vega буде дуже складно, оскільки це традиційні ринки російського ВПК.

  Жіночі берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 20236

  ВІДЕО: Успіхи роботизованого автомобіля SMSS в Афганістані
  Менш ніж рік тому чотири прототипи роботизованого транспортного засобу SMSS від Lockheed Martin були відправлені в Афганістан. Машини SMSS (Squad Mission Support System) були випробувані бійцями в різких діях і в будь-яких кліматичних умовах. Зараз, за ​​місяць до повернення додому, Lockheed Martin отримав перші слова похвали про нову машину. Оскільки ми працюємо в армії Сполучених Штатів, позитивна реакція солдатів, безсумнівно, матиме великий вплив на те, чи буде закуплено більшу кількість роботизованих машин SMSS чи ні.

  1. Жіночі тактичні черевики Україна купити
  2. Жіночі тактичні берци Київ купити
  3. Жіночі тактичні берци Вінниця купити Хмельницький купити
  4. Тактичні берці Тернопіль купити
  5. Тактичні берці Рівне купити
  6. Тактичні берці 2023

  Lockheed SMSS належить до так званої категорії UGV (Unmanned Ground Vehicle). SMSS має довжину 3,3 м і оснащений дизельним двигуном потужністю 60 або 80 к.с. Потужність двигуна дозволяє транспортувати 450 кг корисного вантажу на відстань до 200 кілометрів.

  Жіночі тактичні черевики,берци,берці літні,на літо,літні

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 20237

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  SMMS в першу чергу призначений для операцій на рівні кооперативу, або перевозити вантаж членів підрозділу. Інженерам було зрозуміло, що найважливішим завданням буде створення системи командування та управління, яка б якомога менше навантажувала командира та «водія» машини.

  Транспортні засоби SMSS, які відправляються до Афганістану, звісно, ​​поки що лише прототипи, які будуть адаптовані до знань, отриманих від солдатів на передовій. Одним із зауважень є, наприклад, надмірна шумність транспортного засобу. Таким чином, наступні версії автомобіля отримають кращу ізоляцію двигуна, гідравліки та вихлопу.

  Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом осінь,на осінь,осінні

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  Таким чином, машина оснащена сучасним сенсорним обладнанням. Його 3D-радар (швидкообертовий корпус) сканує навколишню місцевість і визначає найбільш прийнятні маршрути руху. Він також може розпізнавати контур будь-якої людини та стежити за ним – незалежно від інших людей поблизу.

  На додаток до передових функцій автономного прийняття рішень, роботизованою машиною SMSS також можна керувати голосом або через консоль керування. Само собою зрозуміло, що машина оснащена GPS-приймачем, завдяки якому автомобіль може пересуватися по заздалегідь заданих точках.

  Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,на весну,весняні

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  Наземні датчики UGS – поле бою як на долоні
  Знаєте найбільшу мрію військових стратегів? Це не велика і точна зброя, але абсолютний огляд того, де ворог і що він збирається робити. Завдяки сучасному технічному прогресу ця мрія стає реальністю. Прикладом може служити план армії США покрити практично всю територію Афганістану десятками тисяч автономних наземних датчиків, здатних фіксувати ворожу активність у безпосередній близькості.

  Техніко-тактична інформація

  GCV BAE Systems
  вага 63 500 кг
  Ємність 3 члени екіпажу та 9 десантників
  Максимальна швидкість 70 км/год
  Прибуття 300 км
  Обсяг бака 965 літрів
  Довжина 9 м
  Ширина 5 м
  Висота 3 м
  вежа безпілотна гармата з 25-мм гарматою і спареним 7,62-мм кулеметом

  Це так звані неконтрольовані наземні датчики (UGS ), здатні протягом місяців або навіть років записувати різну інформацію з їхнього оточення. Подібна технологія вже випробувалася під час війни у ​​В’єтнамі, але лише нещодавно технологічний прогрес зробив датчики UGS дешевшими та меншими, щоб їх можна було розгортати тисячами.

  Наприклад, розвідувальний пристрій від компанії Lockheed Martin (див. початкове зображення) розміром із закриту долоню і для своєї роботи споживає лише невелику кількість електроенергії від акумулятора. За словами виробника, датчик може працювати до двох років без підзарядки. Крім того, не проблема підключити сонячні батареї – в цьому випадку «шпигун» може працювати практично необмежений час.

  Джерело: Team GCV , DefenseTech , NY Times

  Жіночі тактичні черевики

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  Завдяки міцній конструкції та компактним розмірам датчики можна закопати в землю, замаскувати під камінь або інші геологічні артефакти. У противника буде мало надії виявити датчики, навіть якщо відомо їхнє приблизне розташування. Крім того, при розгортанні великої кількості датчиків їх ліквідація або якась облога практично неможлива.

  Жіночі тактичні берци

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  UGS може збирати будь-яку інформацію. Очікуються сейсмічні датчики , здатні фіксувати ледь помітні тремтіння ґрунту поблизу, можливо, спричинені ходьбою людини . Такі датчики можна розміщувати у великій кількості в небезпечних зонах (гірські перевали, контрабандні стежки, навколо баз) і роками фіксувати рух навколо них.

  Вам, мабуть, цікаво, як сигнал від мережі наземних датчиків розвідки потрапляє на екран командного пункту. Абсолютно нереально, щоб сигнал від невеликих пристроїв йшов прямо на базу. Тому передбачається розгортання дирижаблів або літальних апаратів з екстремальним часом польоту , які слугуватимуть станціями зв’язку. Крім того, як дирижаблі, так і літаки можуть бути оснащені цілим набором розвідувальних датчиків (а також озброєння), щоб можна було негайно досліджувати зону інтересу різними електрооптичними приладами.

  Жіночі тактичні берці

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

  Яка ціна подібного пристрою? У випадку датчиків від Lockheed Martin це приблизно 1000 доларів США (20 000 чеських крон) за штуку. Розгортання 10 000 датчиків, таким чином, коштуватиме 200 мільйонів чеських крон – абсолютно незначна ціна для отримання абсолютного огляду переміщень ворога.

  Джерело: Wired

  Купити Жіночі тактичні черевики,берци,берці койот з гербом весна,літо,осінь,весняні,літні,осінні 2023

 • Hits: 17

  Жін розмір

  , , , ,

  Колір

  Матеріал

  ,

  Підошва

  Сезон

  , ,

  Вид взуття

  ,

  Підкладка

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 17

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 17

  Фейсбук

  Мы в Фейсбук

  Hits: 17

  Телеграм

  Группа в Телеграм

  Написать в Телеграмм лично:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 17

  Инстаграм

  Мы в Инстаграм

  Hits: 17

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Жіночі тактичні черевики”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X