Перейти до вмісту

🔥Русский военный корабль! Иди на х@й!🇺🇦Слава ЗСУ💪

Розпродаж!

Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну

2 090,00 грн.

 • Розмір (довжина устілки)
 • 40 – (26 см)
 • 41 – (27 см)
 • 42 – (27.5 см)
 • 43 – (28.3 см)
 • 44 – (28.8см)
 • 45 – (29.5 см)
Порівняти
Артикул: T/BRC-2 хакі М14 Категорія:

Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну ✔️Дуже зручні✔️️Верх виконаний із високоякісного натурального нубука та нейлонової кордури 1000 D пиксель з пропиткою PU для повного влагозахисту✔️Всередині дихаюча сітка ✔️Устілка: м’яка, знімна✔️Підошва: Цепка з протектором

Переглянути усі Кросівки

Переглянути усі Берці

Група у Телеграм

Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

 • Корисна інформація
  Таблиця вмісту

   

  Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця 20234

  Розмір 40,41,42,43,44,45
  Колір Хакі
  Матеріал нубук
  Підошва ТЕП
  Сезон Зима
  Вид взуття Берці,черевики

  Корисна інформація:

  Пролог
  Проблема російського збройного нападу була ключовою темою для трьох країн Балтії – Литви, Латвії та Естонії – в останні роки.

  При цьому Росія жодним чином не заспокоює всі три країни ні заявами, ні реальними діями (перекидання військ). Проблема полягає не стільки в гострій реальності чи нереальності російської атаки, скільки в невизначеності, яку підтримує Росія щодо можливої ​​атаки.

  Тактика «атаки невизначеності» вписується в концепцію дуже ефективної інформаційної війни, яку веде Росія проти Заходу. Концепцію цієї війни добре описали офіцер Генерального штабу армії Чехії Отакар Фолтин і голова Військового комітету НАТО Петр Павел.

  Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Україна купити

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця 20233

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Російська атака знищила оборону Балтії протягом 60 годин
  Престижна американська дослідницька організація RAND Corporation опублікувала дослідження Reinforcing Deterrence on the NATO’s Eastern Flank, у якому перевірила здатність військ НАТО захистити Литву, Латвію та Естонію від можливого нападу Росії. Результат сумний для НАТО – російські війська окупують Прибалтику максимум протягом 60 годин.

  Схожі запити:

  • Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Україна купити
  • Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Київ купити
  • Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Львів купити
  • Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Вінниця купити
  • Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Хмельницький купити
  • Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Вінниця купити
  • Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Рівне купити

  «Реальна загроза полягає у відносно сильній інформаційній війні. Росіяни дуже добре і ефективно проводять інформаційні операції. Спочатку ви говорите трохи правди, на другому етапі — напівправду, а до цього додаєте абсолютну брехню», — сказав Фолтин чеському телебаченню. «Мета Росії — не переконати значну частину населення у своїй правді, її мета — повністю знищити будь-яку довіру до будь-чого».

  Можливий успішний напад Росії на країни Балтії піддасть НАТО величезному випробуванню єдності та рішучості. У разі провалу чи відсутності рішучості довіра до можливостей НАТО повністю впаде. Результатом буде розпад Альянсу.

  Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Київ купити

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця 20232

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  При цьому країни Балтії задають собі питання, на яке не отримують відповіді від Росії: «Чи варто Росії нападати на країни Балтії з метою розірвати єдність НАТО? Чи дозволимо ми Росії тримати Литву, Латвію та Естонію в довгостроковій невизначеності через можливий напад?»

  Причиною російського нападу може бути, наприклад, «утиск» російської меншини в Латвії та Естонії – подібно до того, що сталося в Криму. В обох країнах російська меншина представляє політичну проблему, оскільки вона не була інтегрована в суспільство більшості.

  Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Львів купити

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця 20231

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Військові ігри
  Єдиним інструментом для виявлення прогресу конфлікту Росія-НАТО є організація військових ігор – тобто комп’ютерної симуляції війни, в якій опоненти ведуть імітований бій один проти одного за допомогою відомих військових засобів з реальними технічними параметрами.

  З військових ігор, описаних у дослідженні «Посилення стримування на східному фланзі НАТО» , стало відомо, що Росія розгромить балтійську оборону альянсу максимум за 60 годин.

  «Наразі НАТО не може успішно захистити територію членів, яким найбільше загрожує. Різноманітні військові ігри за участю військових експертів і солдатів з обох сторін показали, що російські війська захоплять столиці Естонії та/або Латвії , тобто Таллінн і/або Ригу, протягом 60 годин. Така швидка поразка залишає НАТО з обмеженими можливостями для відповіді», – йдеться в дослідженні RAND Corporation.

  Зараз НАТО має кілька батальйонів, дислокованих на ротацію в Балтії. Однак це лише символічна сила, а не реальний інструмент, здатний захистити територію Балтії.

  1. Тактичні кросівки Україна купити
  2. Тактичні кросівки Київ купити
  3. Тактичні кросівки Вінниця купити
  4. Тактичні кросівки Хмельницький купити
  5. Тактичні кросівки Тернопіль купити
  6. Тактичні кросівки Рівне купити
  7. Тактичні кросівки 2023

  «Відсутність систем протиповітряної оборони малої дальності в американських підрозділів (розгорнутих у Балтії – прим. ред.) і мінімальний оборонний потенціал інших підрозділів НАТО означають, що атаки зустрічатимуть опір лише з боку повітряних патрулів НАТО, які, однак, будуть переважали чисельно. Результатом стануть великі втрати батальйонів НАТО і зрив можливої ​​контратаки НАТО», – йдеться в дослідженні.

  Згідно з дослідженням, для реальної оборони в Прибалтиці необхідно розгорнути сім механізованих бригад з відповідною артилерійською та авіаційною підтримкою.

  «Військові ігри припускають, що сила розміром у сім бригад, включаючи три важкі бригади («танки і БВП» – прим. ред.) – за адекватної підтримки авіації, артилерії та інших вогневих елементів на землі – завадить швидкій окупації країн Балтії», – йдеться в дослідженнях.

  Три нові американські важкі бригади ABCT (Armored Brigade Combat Team), включаючи відповідні підрозділи протиповітряної оборони, артилерії тощо, обійдуться приблизно в 13 мільярдів доларів, йдеться в дослідженні.

  Наступним відповідним кроком є ​​оновлення концепції AirLand Battle часів холодної війни. Стратегічна концепція AirLand Battle стосувалася чіткої координації між великими групами механізованих підрозділів і авіацією. За цією концепцією, наприклад, авіація знищувала ворожі підрозділи постачання і таким чином підтримувала наземні частини на передовій.

  У 1980-х роках Пентагон мав кілька сотень тисяч військових, розгорнутих у Європі, а зараз лише 30 000. Концепція AirLand Battle залишилася в минулому, оскільки лише кілька років тому Захід не очікував великого традиційного конфлікту в Європі.

  Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Вінниця купити

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця 2023

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Три варіанти відповіді – всі неправильні
  Наразі керівництво Альянсу в Брюсселі має лише три відповіді на атаку Росії проти Литви, Латвії та Естонії – здійснити масовану контратаку, застосувати ядерну зброю або змиритися з російською анексією Балтії.

  До речі, маленька родзинка, сам Путін у документальному фільмі « Крим: дорога додому» розраховував на другий варіант, коли оголосив, що під час російської анексії Криму він привів у бойову готовність російський ядерний арсенал.

  Жоден із трьох запропонованих варіантів не є прийнятним для Альянсу. Контратака вимагатиме масової мобілізації військових сил і, швидше за все, закінчиться затяжними кровопролитними боями. Друга можливість — це ядерна війна, але це майже напевно можна виключити. США, Велика Британія чи Франція не підуть на ядерну війну з Росією через Литву, Латвію та Естонію.

  Третій варіант – залишити Прибалтику Росії. Але результатом стане повний крах довіри до здатності Альянсу захистити своїх країн-членів.

  Вид взуття
  Ботинки
  Матеріал підкладки
  Текстиль
  Матеріал верху
  Шкіряні
  Країна виробник
  Україна
  Застібка
  Шнурівка
  Сезон
  Весна/осень
  Цвет
  пісочні
  Матеріал підошви
  ТЕП
  Стиль
  Повсякденний
  Модель
  Yuves 122
  Вид устілки
  Текстильна
  Артикул
  Yu 122 пісок
  Виробник
  Yuves
  Категорія взуття
  Чоловічі

  Наразі Пентагон після російської атаки на Крим запустив Європейську ініціативу заспокоєння (ERI), яка має посилити американську присутність у Європі. Пентагон просить у Конгресу 3,4 мільярда доларів ERI.

  Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну Хмельницький купити

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Однак залишається сумнівним, чи відповідає посилення американської присутності рекомендаціям дослідження « Посилення стримування на східному фланзі НАТО» або принаймні наближається до них .

  Кросівки весна Тернопіль купити

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  «Наразі ми плануємо майбутні ротації військових частин по Європі. Концепція « до пекла » (техніка водіння; збільшення обертів двигуна, при поточному підпорядкуванні – прим. ред.) збільшить частоту присутності бригад АБКТ (у Прибалтиці – прим. ред.), але збільшення не буде. в чисельності – вони завжди будуть присутні на місці однієї бригади. Зараз у нас є деякі авіаційні засоби, але ми поки що не плануємо розгортати ВПС на майбутнє. 

  Кросівки піксель Рівне купити

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

  Ми попросили додаткові кошти для розміщення підрозділів або навіть окремих осіб Національної гвардії та резервів армії США в цьому районі», – прокоментувала Кеті Браун Вандермаар, представник Армії США в Європі, можливе посилення американських військ у Європі.

  Джерело: Посилення стримування на східному фланзі НАТ

  Купити кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну чоловічі демі з нубука Київ,Львів,Вінниця,Тернопіль,Хмельницький,Рівне 2023

 • Hits: 16

  Чолов розмір

  , , , , ,

  Колір

  ,

  Матеріал

  ,

  Сезон

  ,

  Вид взуття

  Підошва

  Підкладка

  Контакти

  Тел:

  097 123 57 91

  050 656 15 03

  Вайбер, ватсап

  +380971235791

  Пошта:

  angey323@gmail.com

  Ми у Фейсбук

  Ми у Інстаграм

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Інтернет-магазин “Тактичне взуття Київ

  Є питання? Заповнить форму нижче

  Hits: 16

  Viber/WatsApp

  +380971235791

  Hits: 16

  Telegram

  Група у Телеграм

  Написати у Телеграм особисто:

  @Andzhey_Rybalkin

  Hits: 16

  Instagram

  Ми у Інстаграм

  Hits: 16

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Кросівки хакі піксель з чорним тактичні весна,весняні,на весну”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  X